TürkNet zammı hakkındaki düşünceleriniz

Türk Telekom'un 100 milyon dolarlık kredi çekmesinden kaynaklı olduğu söyleniyor. Şayet durum böyleyse, diğer sağlayıcılar da yakın zamanda arttırır fiyatları.

TürkNet'e ben hep bulaşmayın demişimdir. Doğru düzgün muhatap bulunamayan bir sağlayıcıya bu kadar para ödenmez, sonlandırın sözleşmeyi.

Zaten herkesin aynı parayı ödemesi fikri fiyat 76 TL'ye çıkınca saçma gelmişti, hala da geliyor. Arkadaş altyapısı ADSL ve maksimum 8 Mbps hız alabilen adam niye şimdi 88 TL ödesin sana?

1 sene önce YAPA'da olmama rağmen 12 Mbps hız alıyordum ve ping değerlerim aşırı yüksekti. Fiyatı da 66 TL'den 76 TL yaptıklarında aynı hizmete 56 TL ödediğim Netspeed'e geçtim.

Zaten herkesin aynı parayı ödemesi fikri fiyat 76 TL'ye çıkınca saçma gelmişti, hala da geliyor. Arkadaş altyapısı ADSL ve maksimum 8 Mbps hız alabilen adam niye şimdi 88 TL ödesin sana?

1 Sene önce Yapa'da olmama rağmen 12 Mbps hız alıyordum ve ping değerlerim aşırı yüksekti. Fiyatı da 66 TL'den 76 TL yaptıklarında aynı hizmete 56 TL ödediğim NetSpeed'e geçtim.

Hocam NetSpeed mi Turkcell mi?

Türk Telekom'un 100 milyon dolarlık kredi çekmesinden kaynaklı olduğu söyleniyor. Şayet durum böyleyse, diğer sağlayıcılar da yakın zamanda arttırır fiyatları.

TürkNet'e ben hep bulaşmayın demişimdir. Doğru düzgün muhatap bulunamayan bir sağlayıcıya bu kadar para ödenmez, sonlandırın sözleşmeyi.

E hani bunlar kendi altyapısını döşüyordu hani ucuz olacaktı kime güvenip iş yapacağız anlamış değilim.

E hani bunlar kendi altyapısını döşüyordu hani ucuz olacaktı kime güvenip iş yapacağız anlamış değilim.
Altyapı maalesef "Hadi" deyince olacak bir şey değil. Burada en önemli etken belediyelere düşüyor. Adamlar altyapı yapmak için başvuruyor fakat kazı izni alamıyor.

Geri
Yukarı