TürkNet'e geçilir mi?

Bunu bu foruma yazmak yerine kendilerini arayabilirsin. TürkNET sitesine göre adresine kaç MBPS internet veriliyor kontrol ettin mi? Verdiği hızın altındaki sekmede 10TL farkla TürkNET'in verebileceği en yüksek hızı da sana sunuyor. Yani anlayacağın buraya yazmak yerine kendileriyle iletişime geçersen cevabını kısa süre içerisinde bulursun.
Kendilerini arasam, internet kötü hız verse, bunu söyleyecekler mi sence?
Şu an ki kullandığımız paket annemin üstüne kayıtlı. 100 TL verip 24Mbps hız alıyoruz. Anlatıyorum ama ben gayet memnunum falan diyor. Taahhüt bitince geçeriz. 1 aylık denemesini yaparız, denesin görsün zaten geçeriz.

Eğer Sizin Portunuz Desteklediği Max Hız Kaç ise Onu Alırsınız Mesela Ben Abone Olurken 75 Mps Dediler Abone Olduk 93Mbs Alıyorum Umarım Bana Destek Olur Ve Davet Kodumu Kulanırısınz

Merhabalar TürkNetin nasıl olduğunu merak edenler şimdi sizin için aklınızda kalan bazı soruları cevaplayalım

TÜRKNET DAVET KODU : IXO58UJ77IWO
1- Türknet müşteri hizmetlerini nasıl?
Cevap : Genelikle 5 İla 40 Dk İçinde Ulaşırsınız
2 - TürkNet kopmalar oluyor mu?
Cevap : uzun süredir kullanıyorum hiç kopma Olmadı
3 - TürkNet neden bu kadar olumsuz yorumları var?
Cevap : Genelikle farkederseniz bilinçsiz insanlar kötü yorum yapıyor sorun genel olarak kendilerinde oluyor ama firmayı suçluyorlar bazen sorun oluyor ama cozuyorlar
4 - TürkNet Kurulum Kac Gün Sürer
Cevap : Belgelerin Turknete Ulaştıktan 2 İla 6 Gun Arasında
5 - NASIL İLK AY BEDAVA TÜRKNET KULANİRİM ?
Cevap : TurkNete Abone Olurken Bu Kodu Müşteri Hizmetlerine Söylerseniz İlk Ay Sizde Bende Ücretsiz Kulanırız

TÜRKNET DAVET KODU : IXO58UJ77IWO O KADAR YARDİMCİ OLDUM KODUMUZU Bİ KULANİRSİN ARRİK

YANITLA
Eğer TürkNete geçmek isteyen arkadaşlar varsa kesinlikle geçmenizi öneririm. Gayet hızlı bir internet kopmalar olmuyor. Hız düşmeleri olmuyor. Müşteri Hizmetleri de 1 gün içinde geri dönüş sağlıyor. Ping değerleri normal derecede. Belgeleri yoladıktan sonra 2 gün içinde internetinizi açıyorlar. Ben tavsiye ederim O kadar yardımcı oldum umarım davet kodumu kulanırsın.

✔️ TürkNet Davet Kodu : IXO58UJ77IWO
✔️ İlk Ay Ücretsiz Davet Kodu : TurkNet - ADSL ve VDSL hızında Sınırsız İnternet Paketleri
Şu an D-Smart'ın TV ve internet birleşik paketini kullanıyorum. Yaklaşık 90 TL falan ödüyoruz. İnternet 24Mbps download hızına sahip. TürkNet'te hız sorgulaması yaptığım da 75Mbps hız alabileceğimi söyledi. 75 TL'lik pakette de maksimum 100Mbps hız verebiliyormuş. Bu paketi alsam 75Mbps hız alabilir miyim sizce? veya 75 olması gerekmiyor, 50 falan da olabilir. Çünkü, böyle şeyler yaşayan çok gördüm. Vaad ettikleri hızları veremeyenler vs.

Eğer TürkNete geçmek isteyen arkadaşlar varsa kesinlikle geçmenizi öneririm. Gayet hızlı bir internet kopmalar olmuyor. Hız düşmeleri olmuyor. Müşteri Hizmetleri de 1 gün içinde geri dönüş sağlıyor. Ping değerleri normal derecede. Belgeleri yoladıktan sonra 2 gün içinde internetinizi açıyorlar. Ben tavsiye ederim O kadar yardımcı oldum umarım davet kodumu kulanırsın.

✔️ TürkNet Davet Kodu : IXO58UJ77IWO
✔️ İlk Ay Ücretsiz Davet Kodu : TurkNet - ADSL ve VDSL hızında Sınırsız İnternet Paketleri

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    15,1 KB · Görüntüleme: 31
  • Adsız.png
    Adsız.png
    15,1 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı