TürkNet'e geçilmeli mi?

Zeta Zi

Kilopat
Merhaba dostlar yaklaşık 7 senedir Türk Telekom kullanıyorum. Zaman zaman sorunu olsa da genellikle memnunum fakat 16 Mbps internete 80 TL veriyorum. Altyapım fiber TürkNet 100 Mbps'ye kadar olan paketi 85 TL. Altyapım maksimum 100 verebiliyor. Çoğu kişinin TürkNet'le altyapı yüzünden sorun yaşadığını ve müşteri hizmetlerinin çöp olduğunu biliyorum ama altyapım iyi. Geçmeli miyim kararsızım. O yüzden önerilerinizi bekliyorum.

Geçersen müşteri hizmetlerini unut.
35Mbps VDSL kullanıyordum 1buçuk hafta öncesine kadar.
Hız testim 33 en kötü 32 çıkıyordu.
2 Haftada bir destek kaydı açmaktan yorulmuştum. Son 1 ayda ise hız 26Mbps idi.
4Mbps ile download ettiğim dosyayı 2Mbps ile etmek çok kötü oluyordu.
Hız testimi kontrol edip edip durdular. TT saha ekiplerine iş emri verdiler kaç kez.
Bir çözüm bulamadılar aldığınız hız normal demeye başladılar.
Sinirlendim Kablonet 100Mbps geçtim mutluyum şu anlık bir problem yok :D.
oturduğun Yere'de bağlı ama ben Kayseri'nin tam merkezinde en iyi semtlerinden birinde oturuyorum ve bu sorunları yaşadım. Sana kalmış.

Geçersen müşteri hizmetlerini unut.
35Mbps VDSL kullanıyordum 1buçuk hafta öncesine kadar.
Hız testim 33 en kötü 32 çıkıyordu.
2 Haftada bir destek kaydı açmaktan yorulmuştum. Son 1 ayda ise hız 26Mbps idi.
4Mbps ile download ettiğim dosyayı 2Mbps ile etmek çok kötü oluyordu.
Hız testimi kontrol edip edip durdular. TT saha ekiplerine iş emri verdiler kaç kez.
Bir çözüm bulamadılar aldığınız hız normal demeye başladılar.
Sinirlendim Kablonet 100Mbps geçtim mutluyum şu anlık bir problem yok :D.
Oturduğun Yere'de bağlı ama ben Kayseri'nin tam merkezinde en iyi semtlerinden birinde oturuyorum ve bu sorunları yaşadım. Sana kalmış.

Kablonet en iyisi bence de fakat Diyarbakır'da altyapıları yok çok kararsızım elimde patlasın istemiyorum.

Geçenlerde bende netspeed millenicom ve türknet arasında kararsız kalmıştım superonline dan çıkmıştım 5 yıldır superonline kullanıcısıydım ve Türknete geçiş yaptım superonline her gün 30 dan fazla internet kesiliyordu ve türknete geçtim günden beri hiç internetim kesilmedi ve alt yapım maks 41 downland destekliyor ve 35 mbps paketi kullanıyorum ve 33 mbps aşasına inmiyor upload 6 sabit 5 aşasına hiç düşmüyor cs:go 65 ping rocket lig 65 ping ve lol eu west 35 ping filan tavsiye ederim 3 günde gelip bağladılar

vdsl kullanmaktyım

Ben ağustos'dan beri TürkNet kullaniyorum herhangi bir sıkınti yaşamadım 75 Mbps kullanıyorum TTNET 8.sene kullandım TTNET'te müşteri hizmetleri varda bir işe yaramadıktan sonra yemişim müşteri hizmetlerini 16 Mbps veren TTNET TürkNet TT altyapısindan net 75 Mbps veriyor ilginç bir durum bunu TTNET veremedi.

Altyapı varsa geçmeni tavsiye ederim bende 5 yıldır Turknet kullanıyorum 50 Mbps paketim var ve 50 Mbps hızı tam olarak alabiliyorum bazen kısa süreliğine 20, 30, 35, 40, 43, 46 Mbps hızlara da düşebiliyor ama çok nadir upload zaten 8 Mbps zaten bu fiyata bu hızı verecek hiçbir internet sağlayıcı yok. Genel olarak sorun baktığın zaman zaten her internet sağlayıcısında var bir de taahhüt olmadığı için baktın verim alamıyorsun kapattırıp iptal edersin.

Geçenlerde bende NetSpeed Millenicom ve TürkNet arasında kararsız kalmıştım Superonline'dan çıkmıştım 5 yıldır Superonline kullanıcısıydım ve TürkNet'e geçiş yaptım Superonline her gün 30'dan fazla internet kesiliyordu ve TürkNet'e geçtim günden beri hiç internetim kesilmedi ve alt yapım maks 41 download destekliyor ve 35 Mbps paketi kullanıyorum ve 33 Mbps aşasına inmiyor upload 6 sabit 5 aşasına hiç düşmüyor CS:GO 65 ping Rocket League 65 ping ve LoL eu West 35 ping falan tavsiye ederim 3 günde gelip bağladılar.

VDSL kullanmaktyım.

Aynen bende böyle kullanıyordum 6 ay kullandım.
4 Ay dediğin gibi kullandım sonradan bozdular.

Aynen bende böyle kullanıyordum 6 ay kullandım.
4 Ay dediğin gibi kullandım sonradan bozdular.
aga benim arkadaşım önerdi yoksa ben türknet diye bi marka hiç bilmiyordum 2 yıldır kullanıyor ama 2 yıldır hiç sorun yaşamadı csgo filan oynuyoz onunla 70 üstüne pingi çıktını hiç görmedim senin oturdun bölgede sıkıntı vardır.

Geri
Yukarı