TürkNet'i tercih etmeli miyim?

Makaleler
1
Türk Telekom kullanıcısı olarak verdiğim ücretin karşılığını almadığımı düşünüyorum ve internet servis sağlayıcımı değiştireceğim. TürkNet altyapı sorgulamada binamın 50 Mbps hıza kadar desteklediği ve bana 35 Mbps download 3 Mbps upload verilebileceği söyleniyor. Açıkçası önceki hizmetimden daha hızlı ve daha ucuz geldi bana. Sizce TürkNet kullanmalı mıyım?

Türk Telekom kullanıcısı olarak verdiğim ücretin karşılığını almadığımı düşünüyorum ve internet servis sağlayıcımı değiştireceğim. TürkNet altyapı sorgulamada binamın 50 Mbps hıza kadar desteklediği ve bana 35 Mbps download 3 Mbps upload verilebileceği söyleniyor. Açıkçası önceki hizmetimden daha hızlı ve daha ucuz geldi bana. Sizce TürkNet kullanmalı mıyım?

Başlık yanlış: TürkNet'i tercih etmeli miyim? Olacak.

Alabilirsiniz sorun olmaz.

Millenicom öneririm en azından 1 hafta sonra desteğe cevap verip sorun yok deyip yollamazlar.

Eğer herhangi bir altyapı mevcut ise kesinlikle TürkNet'i tavsiye ediyorum ulaşabileceğiniz en üst hızı 85 bir düşük paketi ise 75 TL ( ben kullanıyorum 76 TL'ye 35 Mbps ve +10 TL ödeyip 50Mbps sunabiliyorlar )

Turknet kullanıcısıyım her hangi bir sorun yaşamadığım için bilmiyorum ama her hangi bir sorun durumunda her şey karşınızda muhatap olmadan dijital ortamda çözüme ulaştırıldığı için şikayetlere sebep olabiliyor diye biliyorum.
Yani şahıslarla görüşerek dert anlatamıyorsunuz, kayıt oluşturarak bekliyorsunuz, gelen cevap sizi tatmin ederse ediyor etmezse bu iş böyle sürüp gidiyor sanırım.
Ayrıca Turknet uygulamasına baktım, 1 Temmuz da fiyat yükseltip 80 küsür TL olacak gibi görünüyor.

Geri
Yukarı