TürkNet'i önerir misiniz?

İ.

Evet altyapın iyiyse bina iç tesisatın iyiyse sorun yaşamayacağına güveniyorsan geç sorun yaşarsan sıkıntı ama taahhütün olmadığı için müşteri hizmetlerine ulaşırsan iptal ettirebilirsin.

Bildiğim kadarıyla artık müşteri hizmetlerinden değil mail atarak iptal edebiliyorsun.

İ.

Evet altyapın iyiyse bina iç tesisatın iyiyse sorun yaşamayacağına güveniyorsan geç sorun yaşarsan sıkıntı ama taahhütün olmadığı için müşteri hizmetlerine ulaşırsan iptal ettirebilirsin.
Şimdi ulaştım müşteri hizmetlerine ve tüm geçiş işlemlerini ttnet abonelik iptaline kadar tamamını kendileri yapıyorlarmış 95 TL ücret çıkıyor taahütsüz cayma bedelsiz vs.vs. güzele benziyor. Kurulum ücreti vs. de alınmıyormuş. Benim hoşuma gitti. Aynı hizmet için 135 - 150 TL vermektense 95 TL can yakmaz, üstelik beğenmezsem de değiştiririm. Kota mota veya yavaşlama derdi de yokmuş zaten.

Şimdi ulaştım müşteri hizmetlerine ve tüm geçiş işlemlerini TTNET abonelik iptaline kadar tamamını kendileri yapıyorlarmış 95 TL ücret çıkıyor taahhütsüz cayma bedelsiz vs. vs. Güzele benziyor. Kurulum ücreti vs. de alınmıyormuş. Benim hoşuma gitti. Aynı hizmet için 135 - 150 TL vermektense 95 TL can yakmaz, üstelik beğenmezsem de değiştiririm. Kota mota veya yavaşlama derdi de yokmuş zaten.

Dediklerine aynen katılıyorum. İnternette çok fazla sorun yaşayan olduğunu görüyoruz ancak çevremde (Allah'a şükür) bu sorunları yaşayan hiç olmadı. Umarım sen de sorun yaşamazsın.
Konu aç bu durumla ilgili. Yasak mi diye. Moderatör etiketle. Öğrenelim doğrusunu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı