TürkNet'i önerir misiniz?

Sizin paylaştığınız kod farklı bir kod olabilir mi? TürkNet davet kodu olduğuna emin misiniz?
turknet-arkadasini-getir-davet-kodu-2019.jpg

bunu kaldırdı.

Ne zaman geçmeyi planlıyorsunuz. Ben de belgeleri kargoladım, bekliyorum. Aktifleştiğinde deneyimlerimi aktarırım?
Belirttiğim gibi 15 son ayın 15 ine kadar düşünüyorum.
Alabilirsin. Ben kullanıyorum. Tek sıkıntısı fiberin olmayacak ve fiberli olanlara göre pingin bi' tık fazla olacak.
Fiber altyapımız bulunmamakta zaten henüz. Seneye gelecekler galiba buraların altyapısını yenilemeye.

1 saat boyunca yardımcı olduğum birisiydi ve sonunda kod paylaştığım için edit attı ve kod paylaşımı yasaktır yazdı şu an bildirimlerde konuyu arıyorum.
Konu aç bu durumla ilgili. Yasak mi diye. Moderatör etiketle. Öğrenelim doğrusunu.

Müşteri hi
TurkNet işi şans işi şansına güveniyorsan geç sorn yaşamassan iyi bir ISS sorun yaşarsan yandın

Müşteri hizmetlerini unut.
Müşteri hizmetleri konusunda çok haklı olduğunuzu anladımyaklaşık 10 dakikadır telefondayım ve halen bekliyorum, yaklaşık 1 saat önce de aranmam için talimat verdim sallayan yok.

Ne zaman geçmeyi planlıyorsunuz. Ben de belgeleri kargoladım, bekliyorum. Aktifleştiğinde deneyimlerimi aktarırım?

İ.

Müşteri hi.

Müşteri hizmetleri konusunda çok haklı olduğunuzu anladımyaklaşık 10 dakikadır telefondayım ve halen bekliyorum, yaklaşık 1 saat önce de aranmam için talimat verdim sallayan yok.

Evet altyapın iyiyse bina iç tesisatın iyiyse sorun yaşamayacağına güveniyorsan geç sorun yaşarsan sıkıntı ama taahhütün olmadığı için müşteri hizmetlerine ulaşırsan iptal ettirebilirsin.

Geri
Yukarı