Türknet'in Gece 2-8 Arası AKN'ye İşlemesi

malesef yansıyor . Tüm indirmelerim gece 2 ila 8 arasında yaptım gece 5 de akk yi doldurdunuz diye bilgi verdi.
Müşteri hizmetleri inatla yansımıyor diyor.
Köy muhtarına birşey anlatıyor sanki, teknoloji özürlümüyüm ben pc torrentler 02 ila 08 e programlı 8.01 de 1kbit bile indirmez diyorum :) anlamıyor.
neyse arıza kaydı açtılar bakalım nolcak .
bu iş çok karısacak anlasılan dostlar

Benim de bugün hızımı düşürmüşler aradım, arıza kaydı açtılar. Arkadaş saat saat, ne indirdiğin gözükebiliyor, ama yazılımı yapamıyorlar kaç günde ben anlamadım. Basit bir yazılım ya, 2-8 arasındaki indirmeleri, sil, görme, kullanıma ekle de AKN'ye ekleme, ben anlamadım.

Ekleme: Arkadaşlar bu Türknet hakketen BTK'ya şikayet edilmeyi hakediyor. Bugün Onca aramama rağmen, arıza kaydı oluşturup, bir halt yapmadılar sonunda bağırdım çağırdım, şikayet edeyim mi napayım? Yani düzeltirler diye umuyordum yok, bu işi bir oturtamadılar.

@muharrem.rasit Ustam senin bir daha hızını düşürdüler mi? Düşürdüler ise tekrar aradın mı? Kaç defa aradım BTK'ya şikayet ederim dedim, dedikleri hemen size dönecekler efendim. Nasıl bir sorumsuzluk bu anlamadım ki. Mayıs ayı kota bilgisi de yok, gece indirmeleri belgeleyemiyoruz, ama benim üsteki fotoğrf var şikayet edeyim mi bilemedim, yarın da düzeltmezler ise kesin BTK'yı ararım yani.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı