Türknet'in Yeni Tarifeleri

Bende de çıkmıyor. Sanıyorum altyapım zaten sınırdaydı. Yanlış hatırlamıyorsam 56Mbps destekliyordu.

IMG_6848.jpg

Özgür İletişim Ekstra ile 100 Mbps’e kadar hız artık mümkün!

Yeni Özgür İletişim Ekstra paketimiz ile ayda sadece 15 TL farkla 79,99 TL’ye altyapınızın desteklediği kadar download ve 4 Mbps’e kadar upload hızında AKN’siz internet ve her yöne ayda 1.000 dakika telefon hizmeti almak artık mümkün.

Bugüne kadar aktif altyapımızda olmadığınızdan ve VAE üzerinden hizmet aldığınızdan dolayı size 35 Mbps’e download, 3 Mbps’e kadar upload hızı sunabiliyorduk. Bazı kullanıcılarımız, “Başka operatörler bizim burada 50, 75, 100 Mbps’e kadar internet hizmeti veriyor. Siz niye vermiyorsunuz?” diyordu. Aslında 35 Mbps’e kadar AKN’siz internet Türkiye ortalamasının epey üzerinde, 7 kişiye kadar bir ailenin her türlü ihtiyacını karşılayacak düzeydeydi. Ancak biz yine de daha fazla hız isteyen kullanıcılarımız için ne yapabiliriz diye kafa yorduk. Sonunda ayda sadece 15 TL farkla, 79,99 TL’ye TurkNet’lilere bölgelerinde diğer operatörlerin en fazla verdiği hızı sunmaya karar verdik.

Özgür İletişim Ekstra ile artık bölgenizde altyapınızın desteklediği en yüksek download hızında internet hizmeti kullanabileceksiniz. Upload hızında ise 3 Mbps’ten 4 Mbps’e çıkacaksınız. (Daha fazlasını VAE sisteminde maalesef veremiyoruz, Türk Telekom’un alternatif operatörlere sunduğu mevcut paketler bu şekilde.)

Üstelik, biz diğer operatörler gibi hızınız yükseldikçe daha fazla para talep etmiyoruz. İster paketiniz 50 Mbps’e, ister 75 ya da 100 Mbps’e çıksın her zaman sadece 15 TL fark ödeyeceksiniz. Daha hızlı interneti her zaman olduğu gibi TurkNet farkıyla AKN’siz, taahhütsüz ve yanında her yöne 1.000 dakika telefon hizmetiyle bir arada kullanacaksınız.

Ne kadar hız alacağınızı santrale ya da saha dolabına olan mesafeniz belirliyor. Saha dolabına ya da santrale çok yakınsanız 100 Mbps’e kadar, uzaklaştıkça 75 veya 50 Mbps’e kadar olan paketlere geçebilirsiniz. TurkNet Online İşlemler üzerinden, ne kadar hız alabileceğiniz ve hangi pakete yükselteceğiniz bilgisini paket değişikliği yapmadan öğrenebilirsiniz.

Şu an sadece mevcut TurkNet’lilere açık olan Özgür İletişim Ekstra paketine yine Online İşlemler üzerinden anında geçiş yapabilirsiniz. Yükseltilmiş paketiniz bir sonraki ay devreye girecek. (Özgür İletişim Ekstra Paketiniz devreye girdikten sonra yeni ayarlarınızın geçerli olması için modeminiz bir seferlik kapatıp açmanız gerekecek.) Dilediğiniz zaman paketinizi yeniden düşürebilirsiniz.

Özgür İletişim Ekstra ile ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Saygılarımızla,
TurkNet
Alabileceğiniz veya verebilecekleri maksimum hız odur belki.

Vodafone bu hatta 75 Mbps verebiliyordu. Hat 100 Mbps destekliyor.

Arkadaşlar paketi istediğimiz zaman yükseltip düşürebiliyormuşuz. Bu benim için çok iyi oldu çünkü en çok yaz ayında kullanırım interneti. Böylece diğer aylar boşu boşuna para ödememiş oluyorum.

Ben bir ay pratikte ne kadar hız alabildiğimi görmek için alacağım.
Bana da pahalı geldi.
7-8 TL olsa güzel olurdu :)
Arkadaşlar bir şey soracağım benim evimdeki alt yapı 50 Mbps'i destekliyormuş ben bunu nasıl yükseltme yapabilirim? Çünkü komşularım minimum 75Mbps Alıyor ben 50Mbps'e mahkum olmak istemiyorum.

Sistem şu an kısmen aktif. Bazıları hattının 75 Mbps veya 100 Mbps desteklediği halde paket yükseltme de 50 Mbps hız alabileceklerini yazdığını söylüyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı