Türknet'in Yeni Fiber Paketleri

Taahhütsüz olduğu için rahatça şu an kullandığınızı iptal edip ona başvurun derim.

Teşekkür ederim ilginiz için fakat Turknet Fiber bölümüne girdiğim zaman ''altyapınız fiber için uygun mu değil mi diye öğrenmek için altyapı testi yapın'' gibisinden bir yazı çıkıyor yaptığımda ise 35 MBPS gözüküyor. Fiber ile alakalı bir şey çıkmıyor. Sanırsam Fiber paketine geçemeyeceğim :D.

Teşekkür ederim ilginiz için fakat Turknet Fiber bölümüne girdiğim zaman ''altyapınız fiber için uygun mu değil mi diye öğrenmek için altyapı testi yapın'' gibisinden bir yazı çıkıyor yaptığımda ise 35 MBPS gözüküyor. Fiber ile alakalı bir şey çıkmıyor. Sanırsam Fiber paketine geçemeyeceğim :D.
😀😀😀

Kişisel bağlantıdan bahsediyorum.

Şirket olarak da bir sponsorluk talebimiz olmadı.

TT altyapısı olan yerlerde 4 mb/s sınırı var. TurkNet ve Millenicom upload ek paketi getirilmesi için başvuruda bulundu ancak TT ticari aboneliklerin zarar göreceği nedeniyle iplememiş. YAPA'dan sonra SAYE diye yeni bir erişim yöntemini BTK TT'ye zorunlu kıldı. SAYE de hız lmitlerini alternatif operatörler belirleyebilecek. SAYE Nedir ayrıntıları blogumda yazdım.

Son düzenleme:
1000 haneye bile ulaştıramayacakları hizmeti, marka parlatmak için reklam niyetine sunuyorlar. Nerde esamesi okunuyor Turknet’in hayal satıyorlar.

1000 haneye bile ulaştıramayacakları hizmeti, marka parlatmak için reklam niyetine sunuyorlar. Nerde esamesi okunuyor Turknet’in hayal satıyorlar.

Valla benden duymuş olma ama 1000 haneyi çoktan geçtiklerine dair bir bilgi aldım. Kaynakta çok sağlam. Normal sokaklara vs de başladılar, beklediklerinden masraflı olsa da durmaya niyetleri varmış gibi gözükmüyor.

Vallabenden duymuş olma ama 1000 haneyi çoktan geçtiklerine dair bir bilgi aldım. Kaynakta çok sağlam. Normal sokaklara vs de başladılar, beklediklerinden masraflı olsa da durmaya niyetleri varmış gibi gözükmüyor.
Hep varsayım. Hayal mi görüyorsunuz yahu, YAPA altyapısını yaydılar da fiber kaldı.
Bazen gerçekten hangi yasal düzlemde yaşadığını unuttuğuna eminim bu ülkede yaşayan insanların.
Türk Telekom kazdırmıyor döşeyemiyoruz diye Süperonline veryansın ediyor. Türk Net kararlı olsa ne olur.
Ayrıca fiberde Kablonet var. Süperonline var. Bu firmalarda paketindeki hız 100 ise 100'dür. Bilemedin 98. TürkNet'in paketlerine bak. Hız 100 ama 75 garanti. Hadi canım. O nasıl fibermiş öyle? Böyle şeylere kanmayacak kadar çok yanıldık, bu ülkede.

Hep varsayım. Hayal mi görüyorsunuz yahu, YAPA altyapısını yaydılar da fiber kaldı.
Bazen gerçekten hangi yasal düzlemde yaşadığını unuttuğuna eminim bu ülkede yaşayan insanların.
Türk Telekom kazdırmıyor döşeyemiyoruz diye Süperonline veryansın ediyor. Türk Net kararlı olsa ne olur.
Ayrıca fiberde Kablonet var. Süperonline var. Bu firmalarda paketindeki hız 100 ise 100'dür. Bilemedin 98. TürkNet'in paketlerine bak. Hız 100 ama 75 garanti. Hadi canım. O nasıl fibermiş öyle? Böyle şeylere kanmayacak kadar çok yanıldık, bu ülkede.

Varsayım mı? 😂 😂 😂 Arkadaşım adamlar kazı yapıyorlar. Varsayım mı kalmış artık? Şirketin CEO'su Cem Çelebiler kendi evlere kadar fiber ağımız genişletiyoruz diyor. Normal vatandaşın evine gidecek fiber için kazı yapılan yerler şimdilik Kadıköy ve Beşiktaş. İzin konusunda neden sorun çıkmadığını ekstra bir şey söylemeden anladığını düşünüyorum. KabloNet, SOL, VF'nin sözleşmelerine bakarsan sana her saat aynı hızı vereceğini taahhüt etmez/edemez. Hatta yurtdışındaki bazı fiber sağlayıcıların internet sitesine bakarsan (Mesela en ünlülerinden HyperOptic) sana minimum veya ortalama hız vaat eder. Süperonline da ağlaya ağlaya 3,5 milyon aboneye erişti.
Özel proje kapsamında evine fiber çektirecek çok insan tanıyorum. Fiyatlara bak, çok iyi.

Upload hızını görünce kudurdum. Mükemmel 😭

Edit: Sancaktepe için seve seve altyapı çalışmalarında ücretsiz şekilde çalışmaya hazırım. Mail adresimi seve seve paylaşırım 😂
Sancaktepenin neresi hocam. Yakınsan ırgatlık için beni de yaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı