Türknet'in Yeni Fiber Paketleri

Varsayım mı? 😂 😂 😂 Arkadaşım adamlar kazı yapıyorlar. Varsayım mı kalmış artık? Şirketin CEO'su Cem Çelebiler kendi evlere kadar fiber ağımız genişletiyoruz diyor. Normal vatandaşın evine gidecek fiber için kazı yapılan yerler şimdilik Kadıköy ve Beşiktaş. İzin konusunda neden sorun çıkmadığını ekstra bir şey söylemeden anladığını düşünüyorum. KabloNet, SOL, VF'nin sözleşmelerine bakarsan sana her saat aynı hızı vereceğini taahhüt etmez/edemez. Hatta yurtdışındaki bazı fiber sağlayıcıların internet sitesine bakarsan (Mesela en ünlülerinden HyperOptic) sana minimum veya ortalama hız vaat eder. Süperonline da ağlaya ağlaya 3,5 milyon aboneye erişti.
😀 😀 Fiber ağlarla ördük ana yurdu he he aynen. Hayal görmeye devam edin. Kazıyorlarmış.
Allah aşkına firmanın CEO'su diyorsun. Biz kazmıyoruz demesi mümkün mü?
Gerçeklikten kopunca insan biraz da iyi niyetten saf olunca her şeye kanıyor.
Türkiye'de kaç tane taşeron firma var biliyor musun? Gidip de firma dozer kazı aleti satın almıyor herhalde. Bu işleri yapan kaç firma var, var olan firmalarla bu işler nasıl yürür ne kadar sürer, bir metre ne kadar sürede kazılır, o firmalar kimlerle çalışıyor. Belediyelerin izin süreçleri nasıl işliyor. Bir öğren ondan sonra CEO'nun dedikleriyle bir kıyasla. İki üç semt adından öde gitmeyecek işler. Yasak yok tabi inanıp mutlu olmak hakkınız. Adamlar kazıyor sonuçta😀. Elbet sıra bizim sokağa da gelir Hedef 2071.

Son düzenleme:
Birkaç sitede 500-2000 kişi kullanabildikten sonra reklamdan başka bir şey değil.
Hahaha, gülme geldi. Kablonet 100Güldüren kullanıyorum ve 100Mbps taş gibi internetim var 19 saat (5 saat 25Mbps). 76TL ödüyorum, SS atabilirim. Türknet buyrun;
1584312869641.png

Birkaç sitede 500-2000 kişi kullanabildikten sonra reklamdan başka bir şey değil.
Hahaha, gülme geldi. Kablonet 100Güldüren kullanıyorum ve 100Mbps taş gibi internetim var 19 saat (5 saat 25Mbps). 76TL ödüyorum, SS atabilirim. Türknet buyrun;
Eki Görüntüle 514804
Haklısınız 500-2000 kişi kullansa ne olur. Kazıyoruz laflarına çok inanasım gelmedi.

Bu Turk.Net hızlarını kullanabilmek için, kendi altyapısı mı gelmesi lazım ? Turkcell Superonline Fiber kullanıyorum şu anda ama upload hızından memnun değilim haliyle.

Buna geçebilmek için ne yapmak lazım ? Altyapı kontrol ettirdim maalesef en fazla 50 mbps gösteriyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı