Çözüldü TürkNet'ten Türk Telekom'a geçiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aLivee

Hectopat
Şu an TürkNet kullanıcısıyım ve şikayette bulunduğum halde ilgi sıfır. Türk Telekom'a geçiş yapacağım. TürkNet'te bildiğiniz gibi taahhüt yok ve muhatap olacağım kimse olmadığı için direkt olarak Türk Telekom'u arayıp onlara geçiş yapacağımı söylesem TürkNet'i iptal edip kendilerine geçirebilme gibi bir şey söz konusu oluyor mu acaba bunu öğrenmek istiyorum. Bilen varsa aydınlatsın :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynen Turknet'ten hiç memnun değilim. Bugun Millenicom'a geçtim. Yarın sözleşme imzalıcam. Hocam Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayın, teknik bilgilerden devre numarası isticekler ve sabit telefon varsa onuda isticekler. Hat taşıma yapar gibi interneti taşıyorlar sıkıntı yok..
Aynen Turknet'ten hiç memnun değilim. Bugun Millenicom'a geçtim. Yarın sözleşme imzalıcam. Hocam Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayın, teknik bilgilerden devre numarası isticekler ve sabit telefon varsa onuda isticekler. Hat taşıma yapar gibi interneti taşıyorlar sıkıntı yok..

Çözüm
Şu an TürkNet kullanıcısıyım ve şikayette bulunduğum halde ilgi sıfır. Türk Telekom'a geçiş yapacağım. TürkNet'te bildiğiniz gibi taahhüt yok ve muhatap olacağım kimse olmadığı için direkt olarak Türk Telekom'u arayıp onlara geçiş yapacağımı söylesem TürkNet'i iptal edip kendilerine geçirebilme gibi bir şey söz konusu oluyor mu acaba bunu öğrenmek istiyorum. Bilen varsa aydınlatsın :D.

Hayatının hatasını yapmak üzeresin minimum 1yil taahhüt vererek yüksek fiyatlara düşük hızla internet alacak onu da yoğun saatlerde düzgün alamayacaksin.

Ttelekom hem en pahalı hem tahaddütlü internet veriyor. 3 yıldır TürkNet kullanıyorum ve çok memnunum alt yapı ile alakalı bir sıkıntı varsa muhtemelen bunu TTNET'e geçince de yaşayacaksınız. Tavsiyem illa taşıyacaksan başka tahaddütsüz bir firmaya geç.

Ttelekom hem en pahalı hem tahaddütlü internet veriyor. 3 yıldır TürkNet kullanıyorum ve çok memnunum alt yapı ile alakalı bir sıkıntı varsa muhtemelen bunu TTNET'e geçince de yaşayacaksınız. Tavsiyem illa taşıyacaksan başka tahaddütsüz bir firmaya geç.
Bundan sonra parasında falan değilim dostum valla dilim bir kere yandı :) Alt yapıdan değil Ttnet kullandım daha önce 2 yıl kadar taahhüt bitince denemek için geçtim. Ttnet kullanırken aldığım ms 6-10 arası iken turknete geçince 60'dan aşağı düşmedi ki bi o kadar da anlık hız düşüşleri oluyor biri birine tutmuyor. O kadar şikayette bulundum destek kaydı açtım yine de ilgilenilmedi alt yapıdan diye geçiştirildi o yüzden :) Değerli yorumun için teşekkürler :)

Yağmurdan kaçarken Doluya tutulacaksın.
Yıllardır TürkNet kullanıyorum. Çok mu iyi hayır. Ama şunu unutma TürkTelekom Türkneti mumla aratacaktır.

Hocam hiç olmazsa bir muhattabı olur karşısında derdini anlatabilecek. Arkadaşın tercihi kendisi bunu sormadı ki? Konu açılma sebebini unutmayalım :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı