TürkNet'ten Milenicom'a geçiş

MachL

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Daha önce burayada konu açtım, düzenli olarak akşam 8'den 12-1'lere kadar ping ve interneti hızı sorunu yaşadığımı söyledim ve bunun bir tek bende olmadığını farkettim.
Sürekli online işlemlerden destek kaydı oluşturdum ve bana cevap verdiklerinde sorun geçmiş oluyordu çünkü 20 saat sonra cevap veriyorlardı.
Verdikleri cevapta hızınız 63Mbps normal görünüyor sıkıntı yaşadığınız zaman 3 adet hız testi yapıp paylaşın dediler her seferinde yaptım ve normal dediler normal olmamasına rağmen.
Gün için 19 ping 0 jitter 63Mbps hız alırken attığım testlerse 50 ping 4-5 jitter 40Mbps hız gibi sonuçlar alıyordum ve normal diyorlardı, bende Milenicom'a başvurdum 3 gün içinde onaylanıp şifre gönderecekler, umarım pişman olmam bu konu hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum.
Fiyatlar ise;
TurkNet 75Mbps paket 85 lira, Milenicom 50Mbps paket 100 lira.

Aynı sorun Millenicom'da da mevcut. Son zamanlarda birçok firma akşam yoğun saatlerde kapasite sorunu yaşıyor, dolayısıyla ping artışı ve hız düşüş sorunu yaşatıyor. Millenicom da bunlardan biri, Türknet gibi. Millenicom'dan da farklı bir şey beklemeyin, özellikle müşteri hizmetlerinden.

Netspeed'de de aynı sorun var ve artık 35 Mbit üzeri hız vermeyeceklerini duyurdular mesela.

Bu tarz sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız Kablonet ya da Fiber internet kullanmanız gerek.

Aynı sorun Millenicom'da da mevcut. Son zamanlarda birçok firma akşam yoğun saatlerde kapasite sorunu yaşıyor, dolayısıyla ping artışı ve hız düşüş sorunu yaşatıyor. Millenicom da bunlardan biri, Türknet gibi. Millenicom'dan da farklı bir şey beklemeyin, özellikle müşteri hizmetlerinden.

Netspeed'de de aynı sorun var ve artık 35 Mbit üzeri hız vermeyeceklerini duyurdular mesela.

Bu tarz sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız Kablonet ya da Fiber internet kullanmanız gerek.
Türknete geçene kadar d smart kullanıyordum onda hiç böyle şeyler olmuyordu heralde kullandığım en sorunsuz internetti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı