Türksat Kablonet nasıldır?

alionur99

Femtopat
Daha fazla  
Hatay'da afet bölgesinde olduğum için Türk Telekom'un altyapısı yok ama Türksat'ın varmış aramızda kulanan varsa deneyimleri neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle geçmiş olsun. Sadece Kablonet değil, hemen hemen her internet sağlayıcısının bölgelere göre internet hızı değişkenlik gösterir. Ancak hiç olmamasından iyidir. Sorunuza gelirsek, eskiden 1-2 sene kullandım ve sıkıntı yaşamadım.

Öncelikle geçmiş olsun. Sadece Kablonet değil, hemen hemen her internet sağlayıcısının bölgelere göre internet hızı değişkenlik gösterir. Ancak hiç olmamasından iyidir. Sorunuza gelirsek, eskiden 1-2 sene kullandım ve sıkıntı yaşamadım.
Teşekkürler. Bugün müşteri hizmetleri ile görüştüm adres 35 mbps destekliyor ama kablo için gelip bakacaklar dedi kablo çekilmemiş ise arkadaşlar bakacak uygun bulur ise çekecek diyor nasıl yani anlamadım

gayet memnunumn. uploadı düşük olsada iyi.
Genellikle oyun oynayan biriyim ama sorun yaşar mıyım bilmiyorum

Teşekkürler. Bugün müşteri hizmetleri ile görüştüm adres 35 Mbps destekliyor ama kablo için gelip bakacaklar dedi kablo çekilmemiş ise arkadaşlar bakacak uygun bulur ise çekecek diyor nasıl yani anlamadım.

Bende tam anlamadım açıkçası sanırım Ethernet'ya da portu kastettiler.

Bende tam anlamadım açıkçası sanırım Ethernet'ya da portu kastettiler.
O olsa gerek anlamadım bende zaten

Kesinlikle önermediğim internet sağlayıcısıdır.Kopmalar , her hafta kesilen internet ve akşam saatlerinde düşen internet hızı...
Hocam 10 kişiye sordum bir tek sorunu siz yaşamışsınız bu altyapiniz ile alakalı olabilir mi? Bilemedim yada şansız bir durumda mı oldu bilmiyorum?

Oyunda yaşamazsında yayıncıysan yaşarsın. 100D 5U alıyorum.

Bakalım ya hayırlısı randevu oluşturdum

Yeni konular

Geri
Yukarı