Türksat Kablonet nasıldır?

Bende geçmek için birkaç bilgi alayım diye aradım ancak hem 24 ay taahhüdü şart koştular ve illa modemi veriyorlar. Yav zorla modem vermek ne demek anlamış değilim.

Yaklaşık 3 yıl oldu 50Mbps hızı ile kullanıyorum, hizmetlerinden memnunum. Genel olarak herhangi bir arıza yaşamadım, altyapısı düzgün. Verdikleri modem onlara göre en iyisi fakat Wifi sinyal gücü oldukça zayıf. Bunu destekleyecek bir cihaz satın alarak sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Bende geçmek için birkaç bilgi alayım diye aradım ancak hem 24 ay taahhüdü şart koştular ve illa modemi veriyorlar. Yav zorla modem vermek ne demek anlamış değilim.

O modem anten kablosu ile çalışıyor yani farklı bir modem takamazsınız. Ancak o modemin yanına farklı modem alıp Ethernet portu ile router yapabilirsiniz.

O modem anten kablosu ile çalışıyor yani farklı bir modem takamazsınız. Ancak o modemin yanına farklı modem alıp Ethernet portu ile router yapabilirsiniz.

Keşke bunu bu aptal modemin sıkıntısını 1.5 sene çekmeden önce öğrenseydim ya da kendim anlayabilseydim. Çok sağ olun hocam eğer ki tahattüt bittiğinde daha mantıklı bir operatör bulamazsam bunu deneyeceğim.

Herkese iyi, sağlıklı günler. Yarın taşınma sürecim başlıyor ve bugün yeni evime eşyalar bırakmaya gittiğimde Türksat Kablonet'in bir kutusunu gördüm ve arayıp sorduğumda 100 MB'e kadar fiber hız verebildiklerini söylediler. Biraz araştırdım ve genel olarak iyi yorumları daha fazla gördüm. Araştırırken "akıllı" ibareli akşam saatlerinde hız düşmesi oluyormuş ama sadece sınırsız olan paketler de var görüyorum. Bu paketlerden birini almayı düşünüyorum. Size bir sorayım dedim kullanan var mı, memnun musunuz? Duruma göre birazdan arayıp işlemleri başlatacağım.
Ek olarak Eskişehir'de yaşıyorum belki bir şey demek isteyen olur :)

Ben memnunum.

İlk 12 ay için ayda 159,99 TL, sonraki 12 ay için ayda 169,99 TL ödenecek şekilde abone olmuştum. Sabit olarak 170 TL geliyor.

Geçen zaman diliminde fiyatlar değişmiş olmalı, teşekkürler.

Geri
Yukarı