Türksat Kablonet vs Vodafone vs Millenicom vs Superonline fiber

ultimix

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
esnaf
Merhaba.
İnternette araştırdığım da her firmanın bayağı kötü eleştirildiğini gördüm. Normalde Millenicom VDSL kullanıyordum ama adres değşikliği oldu ve port olmadığı için interneti nakil edemedim. Şimdi fiber bağlantıya geçeceğim ama kafam karıştı,

En uygunu Türksat Kablonet ama onunda şikayetlerden en yoğun olanı 100Mbps internet alıp 5Mbps bile göremeyen olmuş. Bunun dışında ücreti çok iyi.

Superonline fiyatlar çok yüksek.

Hangisini tavsiye edersiniz?

Fiyat konusunda sıkıntım olmadığı için, müşteri hizmetleriyle de sorunsuz geçindiğim Superonline'dan gayet memnunum. Bu iş biraz bütçe meselesi.

Merhaba.
İnternette araştırdığım da her firmanın bayağı kötü eleştirildiğini gördüm. Normalde Millenicom VDSL kullanıyordum ama adres değşikliği oldu ve port olmadığı için interneti nakil edemedim. Şimdi fiber bağlantıya geçeceğim ama kafam karıştı,

En uygunu Türksat Kablonet ama onunda şikayetlerden en yoğun olanı 100Mbps internet alıp 5Mbps bile göremeyen olmuş. Bunun dışında ücreti çok iyi.

Superonline fiyatlar çok yüksek.

Hangisini tavsiye edersiniz?

Bu durumda bence en iyisi Superonline.

2 yıldır kendi altyapısı üzerinden Vodafone fiber kullanıyorum memnunum servis konusunda çok iyiler geçen evin önündeki fiber kablo kazı çalışmasında koptu aynı gün içeridinde gelip fiber ek kutusu ile sorunu çözdüler.
Aynı kazıda binamıza gelen Türk Telekom'un VDSL kablosuda koptu 3 ay geçti hala şu an kopuk durumda.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı