Kablonet vs TurkNet vs Millenicom vs Superonline

Körox

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, 10 gün sonra Türk Telekom taahhütün sona eriyor. 24 megabit kullanıyorum şu an. Sokakta ve yan binalarda Kablonet altyapısı var ama bizim binaya aktif edilmemiş kablolar döşendiği halde. Herhalde kimse kullanmadığı içindir. Bunun için aktif edilmesi lazımmış. Ne kadar sürede olur bu? Onun haricinde beklememek için diğer servis sağlayıcılarından birisi tercih edilebilir mi? Millenicom, TurkNet, Superonline hangisi iyi olur?

Türk Telekom harici herhangi bir ISS'e geçebilirsin. TurkNet veya Millenicom'a geç derim ben. Şunu unutma, geçtiğin ISS'ler sana altyapının desteklediği hızı kotasız olarak verecek.

Superonline saydıklarının arasında en iyisi. Fakat fiyat konusunda biraz sıkıntılı.

Bence fiyat konusunda iyiler TurkNet GigaFiber'e göre kötüler fakat yaygın değil. Yaygın olan ISS'lerde daha uygunlar. Kablonet sınırsız 100 Mbps interneti 160 TL. Superonline 200/10 internet 150 TL. Telekom zaten yeni gelene 100 Mbps 150 TL'ye veriyor. Mevcut müşteriye şey yapıyor neyse.

Bir servis sağlayıcısında en az 3 ay kalman gerekiyor haberin olsun.

Taahhütsüzler de dahil mi?

Merhabalar, 10 gün sonra Türk Telekom taahhütün sona eriyor. 24 megabit kullanıyorum şu an. Sokakta ve yan binalarda Kablonet altyapısı var ama bizim binaya aktif edilmemiş kablolar döşendiği halde. Herhalde kimse kullanmadığı içindir. Bunun için aktif edilmesi lazımmış. Ne kadar sürede olur bu? Onun haricinde beklememek için diğer servis sağlayıcılarından birisi tercih edilebilir mi? Millenicom, TurkNet, Superonline hangisi iyi olur?

Kimse sana burada bu ISS daha iyi olur diyemez çünkü tüm olay altyapına bakıyor. TurkNet hakkında güvenilirlik ve bilgi konusunda bu konuma bakabilirsin(Sonlar da aktif olma hakkında bilgiler mevcut): TurkNet güvenilir midir?

Bence fiyat konusunda iyiler TurkNet GigaFiber'e göre kötüler fakat yaygın değil. Yaygın olan ISS'lerde daha uygunlar. Kablonet sınırsız 100 Mbps interneti 160 TL. Superonline 200/10 internet 150 TL. Telekom zaten yeni gelene 100 Mbps 150 TL'ye veriyor. Mevcut müşteriye şey yapıyor neyse.

Kablonet'te 109 TL'ye var bir tane hocam akşam 7-12 arası 24 megabite düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı