Türksit Speed Yatar Koltuk Güzel Mİ?

Birincisi koltuk sırt desteği açısı sabit, uzun süre film izleyemezsin veya bir şey seyredemezsin.
Beşik gibi arkaya doğru sallanıyor olduğu yatar kotluk olduğu anlamına gelmez zira yatar pozisyonda kitlenme özelliği yok.
Sadece dik pozisyonda kitlenebiliyor. Arkaya yaslanık bir biçimde kitleyemezsin.

Rahatlık arıyorsan bu koltuktan uzak dur, ofis koltuklarına yönel. 200TL bütçe ile bulunur yeterli seviyede bir koltuk.

Bu da diğerinden farksız, yalnızca daha kaliteli. Ben de bu tip bir koltuk kullanıyorum.
Şuan kullandığın koltuktan çok daha rahat olacağı kesin ancak bu koltuklar konfor koltuğu değil.
Sen hava peşindeysen bunları alabilirsin, yok yalnızca rahatlık dersen ofis koltuğu alacaksın 300 gibi bir rakama.

eZWScd0.jpg

Bu koltuk satışta değil şuan, bulamazsın. Ferarri model yönetici koltuğu olarak geçer ismi. BNW1656 tam modeli.
Görüntüsü tam olarak böyle : Hoşuna gideceği konusunda şüphem yok ancak çok fazla konfor bekleme.
Sırtını geri yaslamak istediğinde yaslayamazsın, bu kadar net. Kitlenemiyor olması da ayrı bir dezavantaj.

da4r61f.jpg

Bu koltukların ofis koltuğu gibi ayarlanabilir modelleri de mevcut ancak yüksek mecralara satılıyorlar.
Sen ya görüntüden vazgeçip konfora önem vereceksin. Ya da konfordan biraz taviz verip görüntüye yatırım yapacaksın.

Ben tasarımdan yana yaptım tercihimi, sandığın kadar rahatsız koltuklar da değil. Bütçe yetiyorsa yukarıdaki koltuğu alabilirsin, 450TL ise derisi de kalitelidir biraz olsun. 300'den aşağı böyle bir koltuk alınmaz zaten.

Üniversite okuyorumda ablamın evinde kalıyorum. Her alacağım koltuk zaten ablam için dekorasyonu bozacak. :D Gel gelelim o kadar görüntüye sevdalı değilim.

İlk önce bir sorum var siz bu koltuğu internetten mi aldınız ? Ben internetten almayı düşünüyorum fakat git bir otur öyle al diyen var.

Şimdilik 2 koltuk buldum.

Executive Ultra Yönetici Koltuğu Özel İşlenmiş Soft Deri Siyah VLT-400-DS-1 | Ofix.com

Porsche Makam Koltuk - Beyaz Fiyatı - Taksit Seçenekleri

İkisinde de bel desteği ve geri halde kilitlenebilme durumu var yazıyor. Siz olsanız hangisini seçersiniz ?

İki koltuğu da biliyorum Executive'nin geri esneme özelliği var ancak kitleme özelliği sanıyorum ki sadece dik pozisyondaydı.
Ancak Porsche modeli öyle değil, geri yaslanık pozisyonda da kitlenebiliyor. İşini görür bu şekilde olduğunda.
Ayrıca Executive yaz aylarında çok terletir, zaten suni deri belli ki. 1 seneye kalmadan yıpranmalar başlar.

Porsche modelde de er ya da geç yıpranmalar olacaktır ancak kesinlikle daha mantıklı bir karar olur. Temiz kullan bu arada, beyaz renk griye dönerse hiç hoş olmaz.

Ben internetten sipariş ettim, evde de montajını gerçekleştiriyorsun. İmkan olmuyor çoğu zaman gidip test etmeye. En kötü ihtimalle iade edersin, tabi 20 gün sürer iade aşaması.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı