Türksit Speed Yatar Mekanizmalı Makam Koltuğu İncelemesi

İnceleme gayet güzel olmuş eline sağlık, şimdilik dizüstü kullanıcı olduğumdan ihtiyacım yok ama masaüstüne geçtiğimde bunu dikkate alacağım seçim yaparken.

@knulp Adama mesaj attım kargo 60 TL tutar dedi aynı adamsa. Yoksa çok daha kaliteli metal döküm ayakları var. Ayrıca daha bunun kdv'si var yani ucuz değil.

Nasıl yani kdv dahil değil miymiş? Açıklamada yazıyormuş dikkat etmemişim.

Bende Türksit alacağım gibi duruyor.

Bu aylarda yarı çıplak oturunca terlemeler başladı. Yaklaşık 2 saat kalkmadan oturunca sırt kısmı çok fazla terletiyor.

MaxOffice Racing model koltuğa bakıyordum ama 1.80 üstü boylular için uygun olmadığını gördüm benim koltuğa kafamıda yaslamam gerek bu koltukta durum nasıl uygun mudur? 1.86 boyum var.

MaxOffice Racing model koltuğa bakıyordum ama 1.80 üstü boylular için uygun olmadığını gördüm benim koltuğa kafamıda yaslamam gerek bu koltukta durum nasıl uygun mudur? 1.86 boyum var.
O zaman şöyle bir öneride bulunayım eğer maddi durumunuz iyiyse Adore Manager Space Profosyenel Fonksiyonlu Yönetici Koltuğu Deri-Siyah VLT-500-FS-1 bunu alabilirsiniz. Adore Manager Techno File Sırtlı Çok Fonksiyonlu Yönetici Koltuğu Siyah VLT-380-FS-1 bu da biraz daha fiyatı iyi olanı. Eğer çok daha düşük fiyata arıyorsanız Bürocci Porsche Fileli Başlıklı Müdür Plastik Ayaklı Siyah bunu öneririm. Bürocci marka koltuklar ne kadar kalitelidir bilemem fakat adore en iyi koltuk markalarından. Bu koltuklarda boy konusunda sıkıntı çekeceğinizi düşünmüyorum.

Sonunda aldım Yaklaşık 1-2 haftadır kullanıyorum ve gerçekten çok rahat.

Ayak kısmı 5 e ayrıldı hala şoktayım! 2 hafta önce oldu şans eseri bu başlığı gördüm yazayım dedim. Koltuk kısmı gerçekten çok rahat ayak kısmı kaliteli değilmiş gibi gözüküyor. kilom: 85 uzun bir süre önce çatlama sesi duymuştum ama önemsememiştim. Yerde gezdirirken zorluk çekiyorum alt tarafına baktım süspansiyon aşağıya kaymış ve plastik çevresi çatlamış düzeltmek için baya uğraştım olmadı sonra sıkıntı çıkartmıyor nasıl olsa diye boşverdim. 7-8 gün sonra oturayım dedim oturur oturmaz geriye yuvarlandım

hocam bu ürünün bi üst modelini alıcam şu anki görüşlerin nedir acaba bilgilendirir misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…