İnceleme Exvega Andromeda oyuncu koltuğu incelemesi

• Kargo.
  • Bu cumartesi günü sipariş verdim ve pazartesi günü kargoya verilip bugün (çarşamba) elime ulaştı ve 1 adet opsiyon (kafa kısmındakı yastıga masaj) ekledım ona ragmen hızlı geldı paket aşırı ozenlı paketlenmemıstı ama bence gayet ıyıydı paketlenmesı kargoya puanım 10/9

• Kurulum.
  • Daha önce koltuk kurmadım veya videosunu izlemedim ama 20-25 dakikalık bir süreçte kurulumu tamamladım içinden alyan anahtarı çıkıyor ekstra bir şeye ihtiyaç yok.

• Kumaş kalitesi.
  • Sanırım en iyi özelliği bu kuması aşırı kalıtelı ve yazın sıcaklarda terletmez.

• BOY/KİLO
  • 191 boyum var ve benım ıcın bıle buyuk dıyebılırım babam 2 metre o oturdu tam denk geldı sanırım daha uzun boylu bırısı otursada sıkıntı cekmez ve 120 130 kıloya kadar da desteklıyor.

• Kolçak.
  • Kolçaklar da gayet kaliteli ama tek sıkıntılı yonu bu sanırım kolcagın 1 tanesının uzatma tusuna basınca bazen ıcıne kacabılıyor sanırım bendekı bir sorun genel bır sorun oldugunu dusunmuyorum.

• Masaj.
  • Sırf adı masaj olsun diye konulmus bence bir fayda saglar mı evet ama masaj ozellıgı yalandan koyulmus gıbı aşırı begenemedım gene de arada kullanılır tek sıkıntısı pıllı olması devamlı calıssa 2 3 gune bıter gıbıme duruyor kablo takıp prıze takmak ve sureklı calıstırmak ısterdım ama 220v degıl taktıgınız gıbı motoru patlar.

• Müşteri hizmetleri.
  • Genel manada (cevreden yorumlardan vs gordugum kadarıyla) musterı hızmetlerı aman aman ıyı oldugunu zannetmıyorum merdıven altı bıle olabılır.

• Genel puan.
  • Bu fiyata gore kesınlıkle bu alınmalı 2 taksıt yapıp kafa yastıgına masaj ekledıgımde 3700 kusur lıraya geldı (+200 taksıt yaptığım ıcın vade farkı toplam 3900) rahatlıgı olsun kalıtesı vs olsun saatlerce otursanız ağrı cekmezsınız bence alınabılır 10/9

Düzeltme
Koltuk hala sıkıntısı yok ama oturdugum yer hafıften bır sallantı yapıyor cıvatası gevsedı buyuk ıhtımal.

Son düzenleme:
Boyum 191 dık oturunca tam 0'a 0 oluyor kafa ve bel yastıgını ıstedıgın mesafeye gore ayarlayabılırsın sorun cıkartacagını zannetmem.

Hocam şimdi 5000 bin TL'ye alacağım özel kumaş diyorlar sizce kir falan herhangi bir sıkıntı çıkarır mı, özel kumaş oldugu için terletme olayı güvenilir mi?

Hocam şimdi 5000 bin TL'ye alacağım özel kumaş diyorlar sizce kir falan herhangi bir sıkıntı çıkarır mı, özel kumaş oldugu için terletme olayı güvenilir mi?

Hocam açıkçası çok gömen oldu diye paraya kıyıp xDrive fırtına almıştım memnunum.

Hocam açıkçası çok gömen oldu diye paraya kıyıp xDrive fırtına almıştım memnunum.
Merhaba, bende de xdrive fırtına var deri siyah model. Fakat yazın çok terletiyor kışın da soğukta oturmadığımız için bir nebze yanımdaki kaloriferin sıcaklığıyla birlikte az da olsa terletiyor. Tabii saatlerce bilgisayar başında oturuyorum. Çok şükür herhangi bir ağrı vs yapmıyor. Diğer oyuncu koltuklarını hiç denemedim. Çok yumuşak olduğunu söyleyemem fakat sert de değil açıkcası. Bu düzey gayet yeterli, bir yandan düşündüğümde de yumuşak olsa görüntüsü uzun vadede bozulur diye düşünüyorum. 2 buçuk senedir kullanıyorum neredeyse ve deride çatlama yapısında bozulma falan hiçbir şey yok ilk aldıgım günkü gibi. Fakat sırf bu terleme için satıp kumaş modellere geçmeyi düşünüyorum ama görüyorum fiyatlar uçmuş fiyatı 7.5 olmuş deri modelin bendeki. Ben aldım 1700e bu yüzden de çekiniyorum değermi satıp üstüne ekleyip sıfır kumaş koltuk almaya bilemedim :(

Merhaba, bende de xDrive fırtına var deri siyah model. Fakat yazın çok terletiyor kışın da soğukta oturmadığımız için bir nebze yanımdaki kaloriferin sıcaklığıyla birlikte az da olsa terletiyor. Tabii saatlerce bilgisayar başında oturuyorum. Çok şükür herhangi bir ağrı vs yapmıyor. Diğer oyuncu koltuklarını hiç denemedim. Çok yumuşak olduğunu söyleyemem fakat sert de değil açıkçası. Bu düzey gayet yeterli, bir yandan düşündüğümde de yumuşak olsa görüntüsü uzun vadede bozulur diye düşünüyorum. 2 buçuk senedir kullanıyorum neredeyse ve deride çatlama yapısında bozulma falan hiçbir şey yok ilk aldıgım günkü gibi. Fakat sırf bu terleme için satıp kumaş modellere geçmeyi düşünüyorum ama görüyorum fiyatlar uçmuş fiyatı 7.5 olmuş deri modelin bendeki. Ben aldım 1700e bu yüzden de çekiniyorum değer mi satıp üstüne ekleyip sıfır kumaş koltuk almaya bilemedim :(

Keşke deri almasaydınız bendeki model yanlar deri oturma kısmı kumaş olan model deri model seçmekle hata etmişsiniz biraz bozulana kadar kullanın o zaman kumaş alırsınız bence.

Keşke deri almasaydınız bendeki model yanlar deri oturma kısmı kumaş olan model deri model seçmekle hata etmişsiniz biraz bozulana kadar kullanın o zaman kumaş alırsınız bence.
Ya o zamanlar aceleye geldi bir de boyum 185 ozamanlar da 90 kiloydum biraz büyük olsun dedim. Baya da büyük rahat açıkcası bacaklarım da uzun. Rahatlıktan yana saatlerce oturmama rağmen hiçbir sorun yaşamıyorum. Koltuk hissi vermesini beklemiyorum zaten. Aceleye gelmese kumaş alırdım muhtemelen. Fakat kumaşın da kendine göre dezavantajları olacak mesela deri kolay silinebiliyor leke tutmaz kolay kolay. Ama kumaşta bir kirlenirse ki ben alırsam gri istiyorum o gri ne olur zamanla düşünemiyorum :D Dediğine gelirsek şuan öyle düşünüyorum ikinci elden 5 veren oldu fakat vermek istemedim. Uzun süre kullanıp ileride ikinci koltuğumu alırım olmadı dursun şimdilik. Ucuza da vermek istemiyorum açıkcası. İki koltuk yaparız ilerde :D

Ya o zamanlar aceleye geldi bir de boyum 185 o zamanlar da 90 kiloydum biraz büyük olsun dedim. Bayağı da büyük rahat açıkçası bacaklarım da uzun. Rahatlıktan yana saatlerce oturmama rağmen hiçbir sorun yaşamıyorum. Koltuk hissi vermesini beklemiyorum zaten. Aceleye gelmese kumaş alırdım muhtemelen. Fakat kumaşın da kendine göre dezavantajları olacak mesela deri kolay silinebiliyor leke tutmaz kolay kolay. Ama kumaşta bir kirlenirse ki ben alırsam gri istiyorum o gri ne olur zamanla düşünemiyorum :D dediğine gelirsek şu an öyle düşünüyorum ikinci elden 5 veren oldu fakat vermek istemedim. Uzun süre kullanıp ileride ikinci koltuğumu alırım olmadı dursun şimdilik. Ucuza da vermek istemiyorum açıkçası. İki koltuk yaparız ileride :D

Bende de grisi var şu an sorun yok ama dediğin gibi leke konusundan sıkıntı çıkartır kumaş umarım çıkartmaz bende de sorun.
Amazon'dan aldım üründe delikler açılmamıştır vidaları da yanında yoktu Amazon 1000 TL para iadesi yaptı koltuk 5.000 civarına düşmüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı