İnceleme Exvega Andromeda oyuncu koltuğu incelemesi

• Kargo.
  • Bu cumartesi günü sipariş verdim ve pazartesi günü kargoya verilip bugün (çarşamba) elime ulaştı ve 1 adet opsiyon (kafa kısmındakı yastıga masaj) ekledım ona ragmen hızlı geldı paket aşırı ozenlı paketlenmemıstı ama bence gayet ıyıydı paketlenmesı kargoya puanım 10/9

• Kurulum.
  • Daha önce koltuk kurmadım veya videosunu izlemedim ama 20-25 dakikalık bir süreçte kurulumu tamamladım içinden alyan anahtarı çıkıyor ekstra bir şeye ihtiyaç yok.

• Kumaş kalitesi.
  • Sanırım en iyi özelliği bu kuması aşırı kalıtelı ve yazın sıcaklarda terletmez.

• BOY/KİLO
  • 191 boyum var ve benım ıcın bıle buyuk dıyebılırım babam 2 metre o oturdu tam denk geldı sanırım daha uzun boylu bırısı otursada sıkıntı cekmez ve 120 130 kıloya kadar da desteklıyor.

• Kolçak.
  • Kolçaklar da gayet kaliteli ama tek sıkıntılı yonu bu sanırım kolcagın 1 tanesının uzatma tusuna basınca bazen ıcıne kacabılıyor sanırım bendekı bir sorun genel bır sorun oldugunu dusunmuyorum.

• Masaj.
  • Sırf adı masaj olsun diye konulmus bence bir fayda saglar mı evet ama masaj ozellıgı yalandan koyulmus gıbı aşırı begenemedım gene de arada kullanılır tek sıkıntısı pıllı olması devamlı calıssa 2 3 gune bıter gıbıme duruyor kablo takıp prıze takmak ve sureklı calıstırmak ısterdım ama 220v degıl taktıgınız gıbı motoru patlar.

• Müşteri hizmetleri.
  • Genel manada (cevreden yorumlardan vs gordugum kadarıyla) musterı hızmetlerı aman aman ıyı oldugunu zannetmıyorum merdıven altı bıle olabılır.

• Genel puan.
  • Bu fiyata gore kesınlıkle bu alınmalı 2 taksıt yapıp kafa yastıgına masaj ekledıgımde 3700 kusur lıraya geldı (+200 taksıt yaptığım ıcın vade farkı toplam 3900) rahatlıgı olsun kalıtesı vs olsun saatlerce otursanız ağrı cekmezsınız bence alınabılır 10/9

Düzeltme
Koltuk hala sıkıntısı yok ama oturdugum yer hafıften bır sallantı yapıyor cıvatası gevsedı buyuk ıhtımal.

Son düzenleme:
Bende de grisi var şu an sorun yok ama dediğin gibi leke konusundan sıkıntı çıkartır kumaş umarım çıkartmaz bende de sorun.
Amazon'dan aldım üründe delikler açılmamıştır vidaları da yanında yoktu Amazon 1000 TL para iadesi yaptı koltuk 5.000 civarına düşmüştü.
Amazon müşteri memnuniyetinde benim gözümde birinci sırada. Bir ara benim de buna benzer bir sorunum olmuştu. Tarafıma ulaşıp izah ettiler durumu ve tatlıya bağlanmıştı. Talep gönderiyorsun onlar arıyor, cevapsız bırakmıyorlar.

Amazon müşteri memnuniyetinde benim gözümde birinci sırada. Bir ara benim de buna benzer bir sorunum olmuştu. Tarafıma ulaşıp izah ettiler durumu ve tatlıya bağlanmıştı. Talep gönderiyorsun onlar arıyor, cevapsız bırakmıyorlar.

O günden sonra tüm alışverişlerimi Amazon'dan yapmaya başladım zaten :D müşteri memnuniyeti hat safhada.

Geri
Yukarı