TürkTelekom THH Şikayet Etme

Afkborn

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASRock B450M Steel Legend, Ryzen 5 5600, Kingston Fury Beast 32 GB (2X16) 3200 MHz, Powercolor Red Devil RX 6600XT, Be Quiet! BK008, Corsair Carbide Spec Delta RGB, Corsair CV550, 1 TB WD Blue SN570, 500GB A2000 Kingston SSD, 1TB WD HDD, Sensei310, K60 RGB PRO, Qck Medium, Asus TUF VG24VQE, Keenetic Omni DSL
Meslek
Zabıt Katibi
Ever arkadaşlar yaklaşık 2 aydır bir problem yüzünden TürkTelekom müşteri hizmetlerine atmadığım mail kalmadı. Sorun online işlemler üzerinden sözleşmelerimi görüntüleyememekle ilgiliydi ve artık durumdan rahatsız olmaya başladım. 1.5 yıl önce hattı ablamın üstüne açmıştık. Ben kendi e-devletimden şikayeti gerçekleştirebilir miyim? Yoksa ablamla birlikte onun e devleti üzerinden mi yapmam gerekiyor bu işlemi. Birde böyle bir durumda Tüketici Hakem Heyeti bana ne derecede yardımcı olabilir. @BilgisayarKurdu bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Daha önce açtığım konuya buradan ulaşabilirsiniz.

e-Devlet üzerinden açılabiliyorsa hat kimin üzerineyse onun açması daha faydalı olur diye düşünüyorum, ileride ikinci bir iş ya da karışıklık çıkmasın diye garantiye almış olursun. Ancak senin değil bu sefer ablanın kontrol etmesi gerekir kendi e-Devlet'i üzerinden. Belki kendi telefonundan ya da bilgisayarından onun hesabına girebilirsen sen de kontrol edebilirsin. Ablanın bu tür işlerle pek ilgisi olmadığını ve anlamayacağını baz alarak yazdım yazıyı, belki uğraşmak istemiyordur ya da anlamıyordur. Şikayet olan kişinin, yani senin direkt kaynaktan güncel bir şekilde takip etmen daha sağlıklı olur.

Teşekkür ettim yorumunuz için. Ablamın e-devleti üzerinden oluşturacağım şikayet kaydını.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı