TUF A15 FA506IU modlu Windows 10 1703'de ekran kartı sürücüsü yüklenmiyor

keremakiferturkk

Femtopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
ASUS TUF A15 FA506IU cihazım var. 1703 sürüm modlu Windows 10 yüklediğimde ekran kartını hiçbir şekilde yükleyemiyorum. Uyumsuz deyip kapanıyor. Bu modlu Windows'u kullanma isteme sebebim normal sisteme göre çok daha hızlı tepki vermesi.

Bu sorunu nasıl aşabilirim?

O modlu hali normaline göre tepkisi daha hızlı ve gereksiz uygulamalardan arınmış. Bir daha uğraşmama gerek kalmıyor o hale getirmem için
Ben 10300H+1650 sistemimde bloatwareler olmasına rağmen rahatça kulanaıyorum, gayet akıcı ve hızlı. SSD'niz var üstelik. Windows 10 21H1 kurun diyorum. Ayrıca modlanmış sürüm, güvenlik için büyük risk.

Hocam, eski sürüm olduğu için olabiliyor. Eski sürüme yeni sürücü kuramazsınız. Daha eski sürücü ile deneyebilirsiniz.

Ben 10300H+1650 sistemimde bloatwareler olmasına rağmen rahatça kulanaıyorum, gayet akıcı ve hızlı. SSD'niz var üstelik. Windows 10 21H1 kurun diyorum. Ayrıca modlanmış sürüm, güvenlik için büyük risk.

Tavsiyenizi dinleyeceğim. Belki de Windows 11 Insider kullandığımdan yavaş gelmiş olabilir tepkisi. Güvenlik olayına pek takılmıyorum çünkü kaç yıldır antivirüs kullanmıyorum şu zamana kadar da bir sorun yaşamadım.

Hocam, eski sürüm olduğu için olabiliyor. Eski sürüme yeni sürücü kuramazsınız. Daha eski sürücü ile deneyebilirsiniz.

O sürüme uygun driverı nasıl bulabilirim acaba. Deneme yanılma mı yapmalıyım?

1660 Tİ Mobile.
Hocam elinizdeki cihazın aynısı bende var şu an. Cihaz zaten tamamıyla sorunlu bir cihaz. Sürücü desteği olsun o olsun bu olsun sıkıntı komple. Bir de eski bir sürüm yükleyerek ve aynı zamanda sanırım korsan kullanıyorsunuz emin değilim ama bu şekilde yaparak cihazı iyice sorunlu hale getiriyorsunuz. Gerek yok yani. Cihazın içerisindeki bileşenler zaten yeterince güçlü ve hızlı. Abartarak işi zora sokmamanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı