TUF Dash F15 2022 laptop nasıldır?

Bütçe
36.000

yusufqr46

Femtopat
Daha fazla  
ASUS TUF Dash F15 (2022) almayı düşünüyorum.
Genellikle Premiere Pro ve After Effects kullanacağım, arada RDR2 ve GTA 5 oynayacağım. Eski modellerde aşırı ısınma sorunu var diye duydum. Özellikleri aşağı yazacağım, benim alacağım modelde RTX 3060 ve i7 12650h var. Almalı mıyım veya fiyat performans olarak daha iyi laptoplar var mı?

Not: Monster vs gibi laptop modeller hoşuma gitmiyor RGB renkli klavye olmaması tercihim.

(MediaMarkt üzerinden taksitli alacağım.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Buradan da taksitli alırsın. Fiyat kazık mediamarkt'da.

Bence, RTX 4060 cihazların yaygınlaşmasını bekle bir süre. Beklemek istemiyorsan da RTX 4050'li cihazlar bu fiyatın çok daha altına piyasada bulunuyor. Bu cihaz gereksiz pahalı.

Teşekkürler buna da bakacağım

Buradan da taksitli alırsın. Fiyat kazık mediamarkt'da

Premier kısmını yeni gördüm bu arada. O da işin içine girdiği zaman paneli biraz iyi bir şey bakmak iyi olur. RAM tarafında da 32 GB render tarafında performansa olumlu etki yapar. Acil bir durum yoksa RTX 4060 cihazları biraz beklemek iyi olur bence.

Premier kısmını yeni gördüm bu arada. O da işin içine girdiği zaman paneli biraz iyi bir şey bakmak iyi olur. RAM tarafında da 32 GB render tarafında performansa olumlu etki yapar. Acil bir durum yoksa RTX 4060 cihazları biraz beklemek iyi olur bence.
Seçimden önce almayı planlıyorum çünkü maalesef kurdan korkuyorum. İlerleyen zamanlarda fiyatlar artar diye korkuyorum

Geri
Yukarı