TUF Dash F15 depolaması nasıl artırılır?

fagan567

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Benim bilgisayarım ASUS TUF Dash F15, bilgisayarın depolaması 512 GB SSD NVMe PCI-e yazıyor ve 2 adet M.2 SSD slotu var. Şimdi ben depolamayı arttırmak için ne takmam lazım?

Uygun ikinci bir SSD takarsanız depolamanız artar. Tam olarak model kodunu yazar mısınız?

Ek depolama olarak kullanacaksan bunu alabilirsin, 4.0 destekli 2 slot bulunuyor modelde, sadece biri gen 4 destekliyor ama.

Bir de eğer yani bunu aldıktan sonra ek depolama olarak kullanıyorum yani format falan lazım değil değil mi?

Bir de eğer yani bunu aldıktan sonra ek depolama olarak kullanıyorum yani format falan lazım değil değil mi?
Gerek yok, Windows zaten diğer diskine kurulu.

Ek depolama olarak kullanacaksan bunu alabilirsin, 4.0 destekli 2 slot bulunuyor modelde, sadece biri gen 4 destekliyor ama.

Ülkeden ülkeye PCI-e sürmünün değiştiği söyleniyor bu modelde. Ekstra olarak DRAM bulunan bir SSD daha iyi olur.

Ülkeden ülkeye PCI-e sürmünün değiştiği söyleniyor bu modelde. Ekstra olarak DRAM bulunan bir SSD daha iyi olur.

"Ek depolama olarak kullanacaksan" diye belirttim zaten, ki öyle de kullanacak herhalde o sebeple şart değil. Normalde bildiğim bir slotu 4.0, diğer slotu 3.0 ama değişiyor olabilir.

Kingston sata 3 SSD 480 GB alsam olur mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı