TUF Dash FX516PC garantiden ne kadar sürede gelir?

Knight22

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 2 gün önce bilgisayarı aldığım mağazaya teknik servise yollamalarını istedim. Bilgisayarımda çok bir sorun yok. Fanlar kirli termal macunun değişmesi lazım, yani kısacası genel bakım lazım. Sizce bilgisayarım ne kadar süre içinde servisten gelir?

Bilgisayar modelim: ASUS TUF Dash FX516PC.

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 2 gün önce bilgisayarı aldığım mağazaya teknik servise yollamalarını istedim. Bilgisayarımda çok bir sorun yok. Fanlar kirli termal macunun değişmesi lazım, yani kısacası genel bakım lazım. Sizce bilgisayarım ne kadar süre içinde servisten gelir?

Tamamen servis hızına yoğunluğuna bağlı bayrama az kaldı buda etkiler belki ama 14 gün içinde gelir sanıyorum.

Yani bunun modelle alaksı yok, teknik servisin işine bağlı. En geç 1 haftada gelir diye düşünüyorum. Hangi teknik servis.

Yani bunun modelle alaksı yok, teknik servisin işine bağlı. En geç 1 haftada gelir diye düşünüyorum. Hangi teknik servis.

Daha önce de arkadaşım yollamıştı onunda 1 haftada gelmişti. Ümraniye de ki teknik servis arattığınızda çıkıyor.

Arkadaşlar tam 1 hafta oldu ASUS'un sitesine girince şöyle bir yazı çıkıyor:
  • Onarım tamamlanmıştır. Yetkili servise elden ulaştırılan ürünler için: Ürün yetkili servis noktasına gelen kişiye teslim edilmiştir. Yetkili servise kargo ile gönderilen ürünler taşıma şirketine teslim edilmiştir.

Onarım biteli 3 gün oldu fakat hala gelmedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı