TUF F15FX506LHB laptop nasıldır?

Bütçe
12.000 - 12.500
Sorun çıkarsa 14 gün iade hakkın var kabul etmezlerse servise yollayıp rapor alıp iade edersinizki bunu Hepsiburada'da yaşarsınız kimse size garantisini veremez.
Yani hocam Hepsiburada, Trendyol gibi siteler daha güvenilir gibi geliyor bana ama PTTAvm'ye nedense güvenemiyorum. Söylediğinizde haklısınız ama PTTAvm'den çok dolandırılan duymuştum

Yani hocam Hepsiburada, Trendyol gibi siteler daha güvenilir gibi geliyor bana ama PttAVM'ye nedense güvenemiyorum. Söylediğinizde haklısınız ama PttAVM'den çok dolandırılan duymuştum

Her site için dolandırıldığını söyleyen çok var. Sikayetvara bakarsak hiçbir yerden alınmaz hatta babana bile güvenmemek gerek oraya göre.

Yani hocam Hepsiburada, Trendyol gibi siteler daha güvenilir gibi geliyor bana ama PttAVM'ye nedense güvenemiyorum. Söylediğinizde haklısınız ama PttAVM'den çok dolandırılan duymuştum.

Hocam o zaman Pavilion'u alın, Dell'i iade edebildinizmi.

ASUS TUF Gaming F15 FX506LH-HN004 (2020) kullanıyorum. Sorun varsa yazabilirsin. Soğutma sistemi ve Wi-Fi kartı sorunlu cihaz.
Hocam linkteki kasa ile aynı sorunlar var mıdır, yoksa bu sıkıntılar 2020 kasada mı var acaba?

Sizin model F15 FX506LH-HN004 attığım model FX506LHB-HN323

Yeni konular

Geri
Yukarı