TUF Gaming A15 RTX3060 nasıl?

TUF'un soğutması kötü, SCAR serisi geliyor onları bekle.
Soğutması yenilendi ve hava kanalları bir nevi açıldı. Bu konu hakkında videolar mevcut, araştırabilirsin.

A15'in bu sefer alınabilecek ucuz modellerden olacağını düşünüyorum, beklenebilir. GF65 Thin bayağı bir kötü yalnız, ondan uzak durun yeter.

En az 14 - 15K olarak çıkar bence.

Mükemmel görünüyor.

Referans verebilir misin?
Reddit'de paylaşılan RTX3000 takip Listesinde büyük ihtimal Max-Q olacağı söyleniyor. Fiyatına baktığımızda da max-q olması yüksek ihtimal. %100 kesin değil tabi ama Max-P olmayacağı kesin gibi geliyor bana. Ayrıca TUF serisi biraz daha alt segment olduğu için Max-q ihtimali daha mantıklı.

Güncelleme : 3070'li Asus TUF modelini alan biri de eline ulaştığında içinde 3070 max-q modelinin olduğunu belirtti.

Son düzenleme:
Reddit'de paylaşılan RTX3000 takip Listesinde büyük ihtimal Max-Q olacağı söyleniyor. Fiyatına baktığımızda da max-q olması yüksek ihtimal. %100 kesin değil tabi ama Max-P olmayacağı kesin gibi geliyor bana. Ayrıca TUF serisi biraz daha alt segment olduğu için Max-q ihtimali daha mantıklı.

Güncelleme : 3070'li Asus TUF modelini alan biri de eline ulaştığında içinde 3070 max-q modelinin olduğunu belirtti.
Yanlış anlamışsın hocam, Max-Q olunca daha ucuz olmuyor kartlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı