TUF Gaming A15 vs HP Victus 16 S0009NT vs Acer Nitro 5 RTX 3080

https://www.vatanbilgisayar.com/asu...00h-rtx3080-8gb-16gb-1tb-ssd-15-6inc-w11.html

Bu laptopları beğendim fakat hangisi daha iyi veya bilgisayarım casus yazılımlardan korunabilir mi? Onu bilmek için buraya geldim hangisi daha iyi?

3080'li Nitro'yu kullandım. Günümüzde alınmaz çünkü 4060 bile nerdryse aynı performansı veriyor ve MUX gibi özelliklerden mahrum. Victus alma, limitli cihazlar. Tufa girme bile soba gibi ve limitli. Monster Tongfang kasa, Nitro 5, Nitro16 alabilirsin. 4060'li Nitro 5 al geç. Ya da 4070'li Nitro 16. Windows Defender işini görür. Kasperskya gerek yok.

3080'li Nitro'yu kullandım. Günümüzde alınmaz çünkü 4060 bile nerdryse aynı performansı veriyor ve MUX gibi özelliklerden mahrum. Victus alma, limitli cihazlar. Tufa girme bile soba gibi ve limitli. Monster Tongfang kasa, Nitro 5, Nitro16 alabalabilirsin
ama nitro 5 nitro 16 gözüme pek iyi gelmiyor efendim, uzun zaman asus kullandım ve dayanıklı bir bilgisayardı, victus almama sebebini pek anlayamadım onu anlatabilirmisiniz?

Ama Nitro 5 Nitro 16 gözüme pek iyi gelmiyor efendim, uzun zaman ASUS kullandım ve dayanıklı bir bilgisayardı, Victus almama sebebini pek anlayamadım onu anlatabilir misiniz?

Cinebench'te 2.5k daha düşük puan alıyor ve ekran, soğutma gibi çoğu şeyinde sorun var Victus'da. ASUS, MSI, Dell ve diğer çoğu markanın alt seviuesi alınmaz. 2 tane Nitro 5 kullanmış biri olarak söylüyorum rakipsiz bir cihaz by fiyatta. Az daha çıkarsanız Nitro 16 veya Predator Helios alın. ASUS ise limitli, aşırı kötü soputmaya sahip ve bunlar yetmezmiş gibi fazlaca kronik sorunu var. Uzun süreler Alienware, Dell, Casper Excalibur, HP EliteBook, Thinkpad, Acer, Acer Nitro kullanmış biri olarak söylüyorum.

Bütçem 45000 üzerine çıkamam ve yazdığım cevaba bakarsanız iyi olur efendim

1000 lira daha çıkıp bu cihazı alın.

CineBenchte 2.5K daha düşük puan alıyor ve ekran, soğutma gibi çoğu şeyinde sorun var Victusda. Asus, MSI, Dell ve diğer çoğu markanın alt seviuesi alınmaz. 2 tane Nitro 5 kullanmış biri olarak söylüyorum rakipsiz bir cihaz by fiyatta. Az daha çıkarsanız Nitro 16 veya Predator Helios alın.
Hm Linux yerine windows 11 yükleyebilirmiyim? Stok haliyle Linux var

Yeni konular

Geri
Yukarı