TUF Gaming F15 değiştirilmeli mi?

Boulite1206

Picopat
Bende şu an olan laptop ASUS TUF Gaming F15 thermal throttling probleminden ve kasasından memnun değilim bu modele geçmek istiyorum en mantıklı seçenek bu geliyor. Şu an kullandığım laptopu 11 bine satıp 15 bine alacağım üstüne de 8 GB RAM ekleyeceğim. MSI GF65 Thin 9sexr, i7-9750H, RTX 2060, 8 GB RAM 512 GB SSD var. Benim şu an kullandığım laptopun özellikleri i5-10300H, GTX 1650, 16 GB RAM, 240GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Thin'de fazla ısınıyor onunda soğutması iyi değil 2060 Legion falan bulabilirseniz güzel olur.
Bu fiyatlara yok maalesef o model. Üstüne 2 bin daha koyup sıfır HP alabilirim. Aslında değiştirmekte kararsızım şuan sadece arada bir tane oyun oynuyorum onun dışında daha çok telefonla vakit geçiriyorum onun yerine S21 FE yada Oneplus 9 pro almayı düşünüyorum.

Bu fiyatlara yok maalesef o model. Üstüne 2 bin daha koyup sıfır HP alabilirim. Aslında değiştirmekte kararsızım şu an sadece arada bir tane oyun oynuyorum onun dışında daha çok telefonla vakit geçiriyorum onun yerine S21 FE ya da OnePlus 9 Pro almayı düşünüyorum.

Sıfırdaki seçenekler 3050/ti oluyor bu bütçeye, onlarda performans olarak yer yer 2060'in gerisinde kalıyor ve daha düşük VRAM'e sahip.

Test videolarına baktım thermal throttling yapacak kadar ısınmıyor. Forumdaki konulara baktım bayağı kişi şikayetçiymiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GPU limitte dolaşıyor CPU'da yer yer bayağı sıçrıyor, tabii masada oynamasınında etkisi var fakat cihaz biraz tozlandığı zaman rahat throtthle yer gibi.

Geri
Yukarı