TUF Gaming F15 FX506HM vs Acer Nitro 5 AN515-46

@messinicocugu

Acer sadece kalite açısından marka olarak ASUS daha önde gördüğüm için karar veremedim bir türlü

Markanın bir anlamı kalmıyor, iki tarafında Türkiye tarafındaki servisleri iyi değil, kalite olarak zaten 2022 model Nitro gayet iyi. Performans açısından da çok daha önde, TUF 95W non MUX bir modelken Nitro 140W ve muxable, RAM'leri de DDR5. soğutma performansı iyi.

@messinicocugu

Acer sadece kalite açısından marka olarak ASUS daha önde gördüğüm için karar veremedim bir türlü

ASUS TUF modelleri pek iyi değil hocam özellikle F15'ler daha kötü ve Acer'e göre ekran kartı, işlemci ve MUX olmamama dezavantajları mevcut o yüzden mantıklı değil.

ASUS TUF modelleri pek iyi değil hocam özellikle F15'ler daha kötü ve Acer'e göre ekran kartı, işlemci ve MUX olmamama dezavantajları mevcut o yüzden mantıklı değil.
Eyvallah. Özellik açısından evet önde acer da uzun vadede sıkıntı çıkarırmı acer kullanmadım hiç .marka olarak Asus daha iyi olduğu için karar veremedim sadece

Markanın bir anlamı kalmıyor, iki tarafında Türkiye tarafındaki servisleri iyi değil, kalite olarak zaten 2022 model Nitro gayet iyi. Performans açısından da çok daha önde, TUF 95W non MUX bir modelken Nitro 140W ve muxable, RAM'leri de DDR5. soğutma performansı iyi.
Ramlar ddr 4 ama o açıdan sorun olacağını düşünmüyorum.

Eyvallah. Özellik açısından evet önde Acer da uzun vadede sıkıntı çıkarır mı Acer kullanmadım hiç. Marka olarak ASUS daha iyi olduğu için karar veremedim sadece

RAM'lar DDR 4 ama o açıdan sorun olacağını düşünmüyorum.

Sorun olacağını sanmam hocam iyi bir cihaz uzun yıllar kullanılabilir.

Sorun olacağını sanmam hocam iyi bir cihaz uzun yıllar kullanılabilir.
Eyvallah sağolasın

Eyvallah. Özellik açısından evet önde acer da uzun vadede sıkıntı çıkarırmı acer kullanmadım hiç .marka olarak Asus daha iyi olduğu için karar veremedim sadece

Ramlar ddr 4 ama o açıdan sorun olacağını düşünmüyorum.
Ddr 5miş pardon peki bu fark bu cihaz için verilir mi diğerine kıyasla işlemci intel ddr4 8 ram var bunda
ACER NİTRO 5 AN515-58-79YK 144Hz İ7 12700H 8 GB RAM 512 GB M.2 SSD 6 GB RTX 3060 140W FREEDOS 15.6" FHD LED (IPS) NH.QFMEY.004

Veya başka cihaz varmıdır bu paraya

Son düzenleme:

Geri
Yukarı