Monterey TUF Gaming F15 laptopa macOS Monterey kurulur mu?

Umut ARC

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16GB
SSD veya HDD modeli
San Disk Ultra m.2 NVMe 1TB
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
ASUS TUF GAMİNG
İşlemci
İ5 10300H
ASUS TUF Gaming F15 laptopa macOS Monterey kurabilir miyim?

Bununla deneyebilirsiniz, bunda da hata alırsanız ve MEGA üyeliğiniz varsa MEGA'dan indirebilirsiniz.
Eğer MEGA üyeliğiniz yok ve Drive'da yine hata aldıysanız buna bakabilirsiniz.
https://www.mediafire.com/file/agjy...y_12.1_Intel_&_AMD_kurulum_imajı.raw/file[/UR
Mega üyeliğim yoktu o yüzden tekrar google drive ile deniyorum 1 saat kadar sürücek gibi bir sorun olursa en son attığınız link i deneyip size geri dönüş yaparım. Bu arada yardımlarınız için tekrar çok teşekkür ederim.

Bununla deneyebilirsiniz, bunda da hata alırsanız ve MEGA üyeliğiniz varsa MEGA'dan indirebilirsiniz.
Eğer MEGA üyeliğiniz yok ve Drive'da yine hata aldıysanız buna bakabilirsiniz.
Media fire üzerinden indirdim, dün akşam başladı az önce bitti. Şimdi de balenaEtcher aracılığıyla flash bellek e yazıyorum. Yazdıktan sonra kuruluma başlıyacağım. Gelişmeleri haber ederim tekrar.

Mega üyeliğim yoktu o yüzden tekrar google drive ile deniyorum 1 saat kadar sürücek gibi bir sorun olursa en son attığınız link i deneyip size geri dönüş yaparım. Bu arada yardımlarınız için tekrar çok teşekkür ederim.

Media fire üzerinden indirdim, dün akşam başladı az önce bitti. Şimdi de balenaEtcher aracılığıyla flash bellek e yazıyorum. Yazdıktan sonra kuruluma başlıyacağım. Gelişmeleri haber ederim tekrar.
Simdi kurmaya basladim ama apple logosunun altindaki yükleme cubugu yaridayken duruyor bunun uzun sürmesi normal mi bir hata mi var sizce ?

Son düzenleme:
Simdi kurmaya basladim ama apple logosunun altindaki yükleme cubugu yaridayken duruyor bunun uzun sürmesi normal mi bir hata mi var sizce ?
Ne kadar süre beklediniz? O imajın içindeki EFI biraz eski bir EFI. Olmadı bu EFI ile deneyebilirsiniz.

Ne kadar süre beklediniz? O imajın içindeki EFI biraz eski bir EFI. Olmadı bu EFI ile deneyebilirsiniz.
45 dakika kadar bekledim disk izlencesinin olduğu kısma bile gelmedi ama sonrasında hallettim. Bilgisayarımın modelini yazıp sonuna kext ekleyerek efi dosyasını buldum flash a atıp kurdum ve açıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı