TUF Gaming VG247Q1A alınır mı?

Bütçe
3600
Tekrar ediyorum, yükseklik ayarı olmayan ekranlar tercih edilmemelidir. Yükseklik ayarı olmayan ekranlar; sağlık sorunları oluşturur ve rekabetçi veya rekabetçi olmayan oyunlarda doğru vaziyeti yakalamanıza imkân vermez.

Ekran ayağı önemlidir. Yukarıda tavsiye ettiğim modeli dikkate almalısınız.
Evet hocam 4 bin liraya Amazon da buldum yükseklik ayarı olmayan 165 hz ile 144 hz yükseklik ayarlı monitör aynı fiyat dediğinizden ötürü yükseklik ayarlı olanı alacağım bütçemi biraz aşıyor ama halledilir acaba 4 bin liraya noc seri monitörlere de bakılmalı mıdır yoksa asusdan devam mı.
Önerdiğiniz aksine bütçemle uyuşan şu monitör nasıl

G24 de cw problemi varmış çalışırken cız sesi çıkarıyormuş. @knowledgeworker hocam sanırım bu konuları iyi biliyor onun önerdiği monitörü alacağım.

AOC markasının şu anda o fiyata IPS ekranı bulunmamaktadır. AOC markasında o fiyata sadece VA panele sahip 24G2SU/BK modeli var, onun da o fiyat seçeneğiyle satılanın taksit seçenekleri cazip değil.

AOC markasının şu anda o fiyata IPS ekranı bulunmamaktadır. AOC markasında o fiyata sadece VA panele sahip 24G2SU/BK modeli var, onun da o fiyat seçeneğiyle satılanın taksit seçenekleri cazip değil.
O zaman önerdiğiniz monitörü alıyorum hocam ghosting veya ölü pixel gibi bir sorun olacağını düşünmüyorum.

İş yerinde Lenovo'nun ThinkVision serisi ekranlarını kullanmaktayız. Bobin Uğultusu (CoilWhine) sorunu hepsinde mevcut. Ortam sessiz olduğunda çok rahat bir şekilde duyabiliyorsunuz. Şu Lenovo, bari Think serisini bozmasaydı ama maalesef bozdu...

Şu anda o fiyatta IPS panel olarak en iyi oyun deneyimini elde edeceğiniz ekran VG249Q'dur.

Geri
Yukarı