TUF Gaming VG247Q1A alınır mı?

Bu daha iyidir IPS.
Bu modelin daha iyi olduğunu nerden çıkardınız ? Çünkü özelliklerinde renklere baktığımız zaman arkadaşın önerdiği model daha iyi, ayrıca 165Hz yani frekans aralığıda daha iyi. IPS panel diye her IPS panel VA panele göre, ya da TN panel diye her IPS panele göre daha mı hızlı panel olacak, bu şekilde sanıyorum ki "bu daha iyidir IPS." demiş olmalısınız. Daha iyi dediğiniz IPS panel model ve diğer arkadaşın merak ettiği VA panel MS süreleri aynı :) E renk değerleride VA daha iyi, ben anlayamadım merak ettim açıklar mısın dostum daha iyi olan tarafı tam olarak nedir ?

ASUS TUF Gaming VG249Q1A​

Bununla birlikte toplam 3 monitörden bahsettim son olarak bunu soruyorum bunuda değerlendirir misiniz ?

bide son attığım monitöre bakar mısınız rica etsem.
Nerede yaşıyorsunuz ona göre tatlı bir öneri yapacağım.

ASUS TUF Gaming VG249Q1A​

Bununla birlikte toplam 3 monitörden bahsettim son olarak bunu soruyorum bunu da değerlendirir misiniz?

Attığınız Gigabyte ekran 3800TL'ye outlet mağazasında satılıyor kartal da. Ben oradan alıyorum tüm ürünlerimi sıfır alıyorsunuz ve orada açıp bakma imkanınız mevcut. 2 monitörüde 1 piksel ölü diyerek aldım size de öneririm.

+ Olarak monitörlerde ASUS öneririm sadece, bir sürü özellik ve panel kalitesinden dolayı. MSI falan önermem asla, hepsini denedim en güzel görüntü veren ASUS'dur.

Son düzenleme:
Herkese teşekkür ederim destek için kararımı gigabyte yönünde değiştirdim gigabyte olanı alıcam biraz pahalı ama en iyisi bu anladığım kadarıyla herkese tekrardan teşekkür ederim.

Herkese teşekkür ederim destek için kararımı gigabyte yönünde değiştirdim gigabyte olanı alıcam biraz pahalı ama en iyisi bu anladığım kadarıyla herkese tekrardan teşekkür ederim.
Şimdiden güle güle kullan. Diğer 2 modelden daha iyi :) Bazen bütçenizi hafif arttırmak daha iyi olur. Monitör önemli aslında, değer yani bu bütçe aralığı için.

Şimdiden güle güle kullan. Diğer 2 modelden daha iyi :) Bazen bütçenizi hafif arttırmak daha iyi olur. Monitör önemli aslında, değer yani bu bütçe aralığı için.
Çok teşekkür ederim 😊

Geri
Yukarı