TUF Gaming VG247Q1A alınır mı?

Sovietik

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus B450M-Dragon Ryzen 5 5600 Asus RTX 3060Tİ Dual XPG 3200mhz ramfsp 650w 80+ Bronz
Merhaba dostlar, bu monitörü almak istiyorum. Sizce nasıl?
Genel kullanım amacım oyun oynamak olacak. Filmde izlediğimi belirtmek isterim. Sizce alınır mı?

Merhaba dostlar, bu monitörü almak istiyorum. Sizce nasıl?
Genel kullanım amacım oyun oynamak olacak. Filmde izlediğimi belirtmek isterim. Sizce alınır mı?
Kullanıyorum ve monitörde ASUS tercih edilmeli, VividPixel gibi özellikleri ve panel kalitesi olsun attığınız cihazı aktif olarak kullanıyorum ve OUTLET olarak 3000TL ye satın aldım. 3 Sene garanti 1 piksel ölü olarak satın aldım ITOPYA KARTAL dan. Kesinlikle öneririm dostum.

Kullanıyorum ve monitörde ASUS tercih edilmeli, VividPixel gibi özellikleri ve panel kalitesi olsun attığınız cihazı aktif olarak kullanıyorum ve OUTLET olarak 3000TL ye satın aldım. 3 Sene garanti 1 piksel ölü olarak satın aldım ITOPYA KARTAL dan. Kesinlikle öneririm dostum.
Ekleme, 27 İnç modelini kullanıyorum.

bide son attığım monitöre bakar mısınız rica etsem.

Yeni konular

Geri
Yukarı