TUF Gaming VG259QR alınır mı?

FAZERFAZ

Decapat
Arkadaşlar ekran kartım 1660 Super, bu monitörü almayı düşünüyorum ve karne zamanı bir indirim geleceğini de tahmin ederek bunu seçtim. Sizce alınır mı?
-Pivot olması önemli.
-IPS olması da önemli fakat modele göre VA düşünülebilir.
-Şu an kullandığım monitör AOC 24G2U5/BK 1ms 75Hz.

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-23_174351.png
    resim_2021-04-23_174351.png
    200,9 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanıyorum gayet memnunum ama daha geçen hafta mı ne aldım 2080 liraydı ne ara zam yaptılar.
Evet fiyatlar gereksiz artıyor. Peki sizce bu fiyata kesin bu mu alınmalı kullanırken hiç kötü bir yanını fark ettiniz mi?
Düz XG2405 versiyonu ile farkları var; bu model %85 NTSC (CIE:1953), diğeri ise %72 NTSC (CIE:1953).
Önerdiğiniz viewsonic monitörün nasıl bir artısı var anlamadım yani neden onu seçmeliyim sizce ve söylediğiniz NTSC değerleri ne kadar önemli oyun oynamak için alacağım monitör de ne işe yarıyor acaba?

Evet fiyatlar gereksiz artıyor. Peki sizce bu fiyata kesin bu mu alınmalı kullanırken hiç kötü bir yanını fark ettiniz mi?

Önerdiğiniz viewsonic monitörün nasıl bir artısı var anlamadım yani neden onu seçmeliyim sizce ve söylediğiniz NTSC değerleri ne kadar önemli oyun oynamak için alacağım monitör de ne işe yarıyor acaba?
Kötü bir yanını farketmedim bu monitörü alma hikayemde uzun zaten. MSI OPTİX G241 monitörüm ardı gayet memnundum 9 ay sonra bozuldu vatandan asus bir monitör aldım VG249Q olması lazım sonra o monitörü aldıktan sonra monitörde sorun farkettim parlaklığıda yeterli değildi sanki MSI 250 cd VG249Q da 250 cd idi ama sanki ASUS hiç parlak değildi sorunlu olduğu için garantiye yolladım ve 21 iş günü sonra para iadesi aldım sonrasında bu monitörü aldım hem daha parlak olsun hem daha iyi olsun dedim şuan her konudan tatmin ediyor .

Rekabetçi oyunlar için hiç bir artısı yok o değerlerin ancak gerek hikayeli gerekse de Assetto Corsa, ETS2 vb. oyunlarda daha iyi deneyim yaşanıyor.

Kötü bir yanını farketmedim bu monitörü alma hikayemde uzun zaten. MSI OPTİX G241 monitörüm ardı gayet memnundum 9 ay sonra bozuldu vatandan asus bir monitör aldım VG249Q olması lazım sonra o monitörü aldıktan sonra monitörde sorun farkettim parlaklığıda yeterli değildi sanki MSI 250 cd VG249Q da 250 cd idi ama sanki ASUS hiç parlak değildi sorunlu olduğu için garantiye yolladım ve 21 iş günü sonra para iadesi aldım sonrasında bu monitörü aldım hem daha parlak olsun hem daha iyi olsun dedim şuan her konudan tatmin ediyor .
Teşekkürler şuan bu monitör aklıma daha da yattı.
Rekabetçi oyunlar için hiç bir artısı yok o değerlerin ancak gerek hikayeli gerekse de Assetto Corsa, ETS2 vb. oyunlarda daha iyi deneyim yaşanıyor.
Hocam hiç öyle oyunlar oynayan biri değilim sadece rekabetçi desem yeridir. Gene de ilginiz için teşekkürler.

Hocam monitör güzel parlaklık değeri 300CD yerinde gördüğünüzde panel renk farkını görürsünüz. Ayrıca 165Hz yenileme hızı oldukça yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı