TUF Gaming VG279Q1R monitör alınır mı?

Bu monitör pivot değil.
Özelliklere pivot var yazmışlar hocam
Kötü olmuş ama dediğim gibi aralarındaki renk farkı göz ardı edilemez. İsterseniz 24 inç olan modeline kayabilirsiniz. İyi forumlar...

@Silinen üye, AOC olan model pivot.
Desteğin için çok teşekkür ederim.
Ben göremedim o zaman alabilirsin gayet kaliteli bir monitör pişman olmazsın.
İlgin ve yorumun için çok teşekkür ederim, alıyorum.

Son düzenleme:
Bugün bu monitörü alacağım. Birçok modele baktım ve bu monitörü almaya karar verdim. Daha önce hiç monitör almadım, yardımcı olursanız sevinirim.
Aradığım özellikler; IPS panel, hoparlör, DP kablo çıkması, 27 inç olması.

Cihazda pivot özelliği yok.

Link: Asus TUF Gaming VG279Q1R Monitör Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor.

'Şunu alabilirsin.' dediğiniz başka modeller varsa yazın lütfen arkadaşlar.
27 Mart günü Asus Tuf VG249Q modeli aldım ve gayet memnunum.Renkler ve monitör açıları açısından gerçekten iyi.Pivot özelliği bulunmakta ve MediaMark'ta ki çalışan arkadaş saolsun bize bu monitörü önerdi zaten ciddi bir indirime sahipti 1700 TL'idi yanlış hatırlamıyorsam.Daha sonrasında aynen dediği gibi de 2200 TL'ye yükseldi.

27 Mart günü Asus Tuf VG249Q modeli aldım ve gayet memnunum.Renkler ve monitör açıları açısından gerçekten iyi.
Sen 24 inç almışsın. Mağazada 24 inç bir monitör gördüm, mağazada ufacık geldi. Nasıl büyüklüğü sence ?
27 Mart günü Asus Tuf VG249Q modeli aldım ve gayet memnunum.Renkler ve monitör açıları açısından gerçekten iyi.Pivot özelliği bulunmakta ve MediaMark'ta ki çalışan arkadaş saolsun bize bu monitörü önerdi zaten ciddi bir indirime sahipti 1700 TL'idi yanlış hatırlamıyorsam.Daha sonrasında aynen dediği gibi de 2200 TL'ye yükseldi.
27 inç modeli 1900 lira şuan

Hopörler çok iyi değil ama idare eder yarış oyunlarında vs. . 24 İnç ama herhelde 27 inç modelini bulabilirsiniz.Tabii biraz daha pahaşı olur.
Sen 24 inç almışsın. Mağazada 24 inç bir monitör gördüm, mağazada ufacık geldi. Nasıl büyüklüğü sence ?

Aranızda 1 metre mesafe varsa gayet yeter ama eğer fazlaysa 27 inç olan modelleri olacak.Tabii adları farklı olabilir.Sadece Asus Tuf deneyimimi yazmak istedim.

24 İnç ufacık geldiyse bence alma. Pişman olursun. Bahsettigin monitörü araştırdım bence kaliteli degil. Sorunlu olması muhtemel bir monitör.

Bu monitörü tavsiye ederim. Video'lu incelemesine baktım pişman etmeyecek gibi görünüyor. Görüntüsü hoşuma gitti. Gsync destegi de var.

24 İnç ufacık geldiyse bence alma. Pişman olursun. Bahsettigin monitörü araştırdım bence kaliteli degil. Sorunlu olması muhtemel bir monitör.

Bu monitörü tavsiye ederim. Video'lu incelemesine baktım pişman etmeyecek gibi görünüyor. Görüntüsü hoşuma gitti. Gsync destegi de var.
şimdi ben de araştırıyorum, dönüş yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı