TUF Gaming VG279Q1R monitör alınır mı?

DoktorBey19

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Doktoru
Bugün bu monitörü alacağım. Birçok modele baktım ve bu monitörü almaya karar verdim. Daha önce hiç monitör almadım, yardımcı olursanız sevinirim.
Aradığım özellikler; IPS panel, hoparlör, DP kablo çıkması, 27 inç olması.

Cihazda pivot özelliği yok.

Link: Asus TUF Gaming VG279Q1R Monitör Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor.

'Şunu alabilirsin.' dediğiniz başka modeller varsa yazın lütfen arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün bu monitörü alacağım. Birçok modele baktım ve bu monitörü almaya karar verdim. Daha önce hiç monitör almadım, yardımcı olursanız sevinirim.
Aradığım özellikler; IPS panel, hoparlör, DP kablo çıkması, 27 inç olması.

Cihazda pivot özelliği yok.

Link: Asus TUF Gaming VG279Q1R Monitör Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor.

'Şunu alabilirsin.' dediğiniz başka modeller varsa yazın lütfen arkadaşlar.

Bu monitörün kendinden hoparlör özelliği yok. Hoparlör olmasada olur dersen bu monitörü kaçırmamanı tavsiye ederim.
Güzel gözüküyor

bütçeniz varsa bunlarada göz atabilirsiniz.

Konu sahibi'de aynı monitörü soruyor zaten 😡😡

Merhaba, söylediğiniz modelin 24 inç modelini araştırmıştım. Monitörü alan çoğu kişide Display Port algılamama sorunu görmüştüm.

Bence pivot özelliği gerçekten önemli. Onun için AOC 24G2U'ya bakmıştım. Aynı modelin 27 inç olanı da bulunmakta. Renk değerleri olarak ASUS modellerden daha önde.

AOC 24G2U 1 haftadır kullanıyorum, gayet memnunum. İyi ki almışım diyorum.

Merhaba, söylediğiniz modelin 24 inç modelini araştırmıştım. Monitörü alan çoğu kişide Display Port algılamama sorunu görmüştüm.

Bence pivot özelliği gerçekten önemli. Onun için AOC 24G2U'ya bakmıştım. Aynı modelin 27 inç olanı da bulunmakta. Renk değerleri olarak ASUS modellerden daha önde.

Söylediğiniz monitörün sRGB değerlerini bulamadım lakin ona benzer ASUS monitörlerinin değerleri AOC'tan düşük.

Bu monitör pivot değil.

Cihazı inceledim. Çok güzel görünüyor ama arada 300 lira fark var. Bütçem en fazla 1900 lira. Alamıyorum malesef

Geri
Yukarı