TUF GT301 kasaya sıvı soğutma önerisi

Şahin56

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba işlemciyi değiştireceğim için sıvı soğutucu almak istiyorum 240mm almak istedim araştırmalar sonucu kasama sığmadığını öğrendim bu yüzden önerebileceğiniz 120mm sıvı soğutma varsa bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Kasam ASUS GT301 alacağım işlemci Ryzen 5 5600X.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz ne kadar?
Arkadaşlar merhaba işlemciyi değiştireceğim için sıvı soğutucu almak istiyorum 240mm almak istedim araştırmalar sonucu kasama sığmadığını öğrendim bu yüzden önerebileceğiniz 120mm sıvı soğutma varsa bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Kasam ASUS GT301 alacağım işlemci Ryzen 5 5600X.

Bütçeniz ne kadar?

Belirtmeyi unutmuşum 3K kadar limitim var.

120mm sıvı soğutma alınacağına bu alırsa daha iyi olur.

Düşündüm ama görsellikte hoş durmuyor.

Düşündüm ama görsel olarak hoş durmuyor onun için 2x120mm soğutucu düşündüm.

Ufakta olsa sıvı soğutucu daha iyidir herhalde.

Düşündüm ama görsellikte hoş durmuyor.

Ufakta olsa sıvı soğutucu daha iyidir herhalde.
Hayır hocam kaliteli bir kule tipinden 120mm soğutmadan çok daha fazla performans alırsınız.

Hayır hocam kaliteli bir kule tipinden 120mm soğutmadan çok daha fazla performans alırsınız.

Kule tipi soğutucular pek hoşuma gitmiyor 2X 120mm sıvı soğutma az da olsa kule tipinden iyi değil midir hocam.

Son düzenleme:
Direk alacaktım ama kasa da üst kısma desteği yok diyorlar takanlarda var anlamış değilim muhtemelen hava soğutucuya yöneleceğim teşekkürler.

Hocam ön tarafa 360mm ye kadar destek var gözüküyor.

Hocam ön tarafa 360mm ye kadar destek var gözüküyor.

Aslın da aklıma geldi öndeki 3 fanı da 2 üste 1 egzoz kısmına takarım diye düşündüm ama çoğu kişi ön kısımda sağlıklı olmadığını söylemiş kaldım öyle :D

Yeni konular

Geri
Yukarı