TUF H3 Wireless ile HyperX Stinger Wireless takası mantıklı mı?

Bütçe
2000

Emiryamac

Hectopat
Daha fazla  
Deri sevmiyorum. Bende H3 Wireless var. 300 TL alarak bu takas mantıklı mı? Bir de bilen varsa Stinger Wireless'in pedleri kumaş zannedersem o kumaş SteelSeries kumaşı gibi mi yoksa biraz daha sert olanlardan mı?

Deri sevmiyorum. Bende H3 Wireless var. 300 TL alarak bu takas mantıklı mı? Bir de bilen varsa Stinger Wireless'in pedleri kumaş zannedersem o kumaş SteelSeries kumaşı gibi mi yoksa biraz daha sert olanlardan mı?
Ev arkadaşımda Core Stinger Wireless bende ise H3 Wireless var. Ses netliği olarak H3 çok baskın. Stinger ise bir tık daha tasarımda öne çıkıyor. Mikrofonu mesela yukarı yönde kapanıyor. Kumaş ve deri farkından takas ederseniz bence ses kalitesi yüzünden pişman olursunuz.

Ayrıca H3 te sanalda olsa 7.1 var. Stingerda yok.

300 tl eder mi o fark?
Eğer CS:GO gibi oyunlar oynuyorsanız ses netliği yüzünden sorun yaşarsınız. Ben ikisinide denedim. Hatta şöyle oldu. İlk Stinger’ı denedim. Sesleri biraz boğuk gibi geliyordu. H3’ü ise yorumlara bakarak aldım. Ve ses olarak H3 daha iyi geldi bana. Stinger’i ara ara kullanıyorum ama H3 kadar kaliteli ses vermiyor.

Ayrıca H3 te sanalda olsa 7.1 var. Stingerda yok.

Eğer CS:GO gibi oyunlar oynuyorsanız ses netliği yüzünden sorun yaşarsınız. Ben ikisinide denedim. Hatta şöyle oldu. İlk Stinger’ı denedim. Sesleri biraz boğuk gibi geliyordu. H3’ü ise yorumlara bakarak aldım. Ve ses olarak H3 daha iyi geldi bana. Stinger’i ara ara kullanıyorum ama H3 kadar kaliteli ses vermiyor.
Hocam peki pedleri steelseries kumaşı gibi mi yoksa dışı sert olanlardan mı?

Geri
Yukarı