TUF laptopta ölü piksel iade kapsamına girer mi?

Evet o yüzden DOA ile uğraşmak sıkıntı olabilir. Ancak THH bir tanesini bile ayıplı sayıyor.

Almak zorundalar. 14 gün kuralı var. Olmazsa THH'ye başvurabilirsiniz fakat süreç uzar.
Hocam daha önce de MSI kasa almıştım onda sorunla karşılaştım. Bu sefer de bu üründe sorun yaşadım gerçekten çok sıkıntılı bir durumdayım. Umarım THH'ye gidecek durum oluşmaz.

Hocam ürün kullanıldığı için iade almazlar sanırım.

Kullanılsa da alıyorlar. Sadece hijyen sebebiyle veya Key olan(Windows, antivirüs vs. gibi ürünler) alınmıyor. Zaten 14 günde iadenin olayı bu alacaksın deneyip beğenmezsen iade edeceksin.

Kullanılsa da alıyorlar. Sadece hijyen sebebiyşe veya Key olan(Windows, antivirüs vs. gibi ürünler) alınmıyor. Zaten 14 günde iadenin olayı bu alacaksın deneyip beğenmezsen iade edeceksin.
Hocam ölü pikseli görürlerse?

Hocam 3 ölü piksel olması gerekiyormuş gibi yorumlar okudum öyle bir şey olursa cidden çok sıkıntı olur benim için. Kesin alırlar değil mi?

İnşallah çıkmaz hocam, tam ortada bir de. Çok sinir bozucu bir durum o kadar para verdim bu şekilde sorunla karşılaşmak üzdü.

Hocam ürün kullanıldığı için iade almazlar sanırım.

O 3 ölü piksel olayı monitörlerde geçerli diye biliyorum. Aynı zamanda şu videoyu 1-2 saat açın belki gidebilir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam yeni aldığın için iade alırlar.14 gün iade süren var.Eğer 1 ölü piksel için değşim yapmayabilirlr.O yüzden bence direk iade et
Hocam ölü pikseli görürlerse?
Hiç birşey olmaz.Ben 2 haftada 2 ürün iade ettim.Biri monsterda senin gibi ölü piksel vardı.Lenovo aldım onda da ışık sızması vardı insanı rahatsız edecek kadar o yüzden bir sıkıntı olmaz.Işık sızması var mı bir kontrol et bence

Hocam ölü pikselin resmini çekip atabilir misiniz rica etsem?
Hocam birazdan yeni konu açacağım görselli, ilk defa karşılaştığım için emin olamadım fakat ekranı temizledim geçmedi.
Hocam yeni aldığın için iade alırlar.14 gün iade süren var.Eğer 1 ölü piksel için değşim yapmayabilirlr.O yüzden bence direk iade et

Hiç birşey olmaz.Ben 2 haftada 2 ürün iade ettim.Biri monsterda senin gibi ölü piksel vardı.Lenovo aldım onda da ışık sızması vardı insanı rahatsız edecek kadar o yüzden bir sıkıntı olmaz.Işık sızması var mı bir kontrol et bence
Hiçbir şey demeden 14 gün iade hakkımı mı kullanayım hocam yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı