TUF serisi RX 6800 mining için alınır mı?

Onur bağcıtek

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. 6800 TUF serisi mining için uygun mudur? TUF'un ne oldugunu anlayamadim. Almadan sorayim dedim. Yardmci olursaniz cok sevinirim. Amacim mining kasmak. Kac mhs olur?

Daha uyguna 2 tane 3070ti alıp benzer bir kazım gücüne sahip olabilirsiniz ya da çok az daha bütçeyi arttırıp 2 tane 3080LHR alıp toplamda yaklaşık olarak 150 mh/s ile kazabilirsiniz.
3070ti bulamadim. Türkiyede cok pahali fiyatlar 3080lhr 75mhs mi kazio onu bilmiyordum . 3070ti bulursam uyguna onu alirim ayni kaziorsa . Ekran kartlarinin ne kadar kazdigini dogru gosteren site hangisi bilginiz var mi arastirmak icin

3070ti bulamadim. Türkiyede cok pahali fiyatlar 3080lhr 75mhs mi kazio onu bilmiyordum . 3070ti bulursam uyguna onu alirim ayni kaziorsa . Ekran kartlarinin ne kadar kazdigini dogru gosteren site hangisi bilginiz var mi arastirmak icin
LHR'nin kırılmasına göre performanslar aylar içinde değişkenlik gösteriyor. Ben youtube da güncel videoları izleyip, hesabımı ona göre yapıyorum. Sarı siteden uyguna olabiliyor, orayı da takip edebilirsiniz.

Geri
Yukarı