TUF ve ROG STRIX 5600 XT sorunlu mu?

AirLife

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Asus TUF-3-RX5600XT-O6G-EVO-GAMING 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

Asus ROG-STRIX-RX5600XT-O6G-GAMING 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

TUF modelini düşünüyorum. ROG STRIX modeli ile fazla fiyat farkı yok aslında. O da olabilir. Sizce hangisi mantıklı? Ve bu kartlar sorunlu mu acaba? Aldığımda bana ne gibi sorunlar çıkarır? Ya da çıkarır mı?

Bende Sapphire RX 5600XT var. Kartı ilk anakarta taktığımda görüntü alamadım. Sonra çıkardım tekrar taktım. Yine olmadı. Sonra tekrar çıkarıp taktım o zaman görüntü verdi. Yani bu kartlarda böyle problem olursa kartım bozuk falan diye düşünme zaman gerekiyor biraz.

Asus Rog strix 5600 xt kullanyorum. 3000 TL'ye aldım 3 yıl garantili.Kart 50 dereceyi geçmiyor çoğu oyunda fanlar bile çalışmıyor tavsiye ederim.Kesinlikle rog strix alın asus kalitesi bambaşka.

Asus Rog strix 5600 xt kullanyorum. 3000 TL'ye aldım 3 yıl garantili.Kart 50 dereceyi geçmiyor çoğu oyunda fanlar bile çalışmıyor tavsiye ederim.Kesinlikle rog strix alın asus kalitesi bambaşka.
Hocam sıvı soğutmalı 6800 XT bile 50-55 derece arası çalışıyor. Siz Süper Mario filan oynuyorsunuz sanırım.😂

Evo modelleri ile düzelttiler.

Ama şunu tavsiye ederim:

Bir çok oyunda 5600xt fazladan 5-10 fps veriyor 2060'a kıyasla.
Hocam sıvı soğutmalı 6800 XT bile 50-55 derece arası çalışıyor. Siz Süper Mario filan oynuyorsunuz sanırım
Hocam o incelemeyi bugün bende izledim açıkçası bende çok şaşkınım kartın ısısına :D Yok warzone oynuyorum full ayarlarda.

Geri
Yukarı