TUF VG24VQE vs. OPTIX G242

ellas

Hectopat
Daha fazla  

Arkadaşlar, iyi günler. Uzun zamandır TN panel 75 Hz monitör kullanıyorum ve gerçekten bıktım. Yüksek Hz değerlerini almak istiyorum. Oynadığım oyunlar FPS oyunlarına yönelik.

144 Hz IPS panel - 165 Hz VA panel.

Acaba hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
144 İPS tercih ederim. Aradaki FPS farkı ahım şahım değil, fakat İPS acayip görüntü kalitesi farkı yaratıyor. Özellikle yanlardan ve üstten hiç kararma yapmıyor, 0 açıdan bile çok net duruyor. İPS almanı öneririm. Marka olarak da ASUS çok iyidir.

144 İPS tercih ederim. Aradaki FPS farkı ahım şahım değil, fakat İPS acayip görüntü kalitesi farkı yaratıyor. Özellikle yanlardan ve üstten hiç kararma yapmıyor, 0 açıdan bile çok net duruyor. İPS almanı öneririm. Marka olarak da ASUS çok iyidir.
Aklıma ASUS daha çok yatıyor aslında ama dediğiniz gibi IPS panel farkı da ortada. 😀

Arkadaşlar, iyi günler. Uzun zamandır TN panel 75 Hz monitör kullanıyorum ve gerçekten bıktım. Yüksek Hz değerlerini almak istiyorum. Oynadığım oyunlar FPS oyunlarına yönelik.

144 Hz IPS panel - 165 Hz VA panel.

Acaba hangisini tercih etmeliyim?
MSI g242 hepsiburada da daha ucuz haberiniz olsun

bu cihazı tevsiye ederim. Ayağı yuvarlak ve masada neredeyse hiç yer kaplamıyor. Sanki monitör havada uçuyor gibi duruyor. 27 in. Monitörler masada çok yer kaplar genelde. 27 düşünürsen bunu al, ve sana 27 tavsiye ederim.
Bana bir tık fazla büyük geldi sanki, bunu da listeme ekledim, teşekkür ederim. 😀

Geri
Yukarı