Tuhaf bir korku

nolonger

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

En son bu duyguyu daha 7-8 yaşlarımdayken hissetmiştim.

Şöyle özet geçeyim;

Yavaşken birden hızlanan bir şey gibi veya hem hızlıyken hem yavaş olan bir şey.
Sakinlikte olan kaos gibi,
Tam olarak nasıl anlatacağımı bilmiyorum.
Birkaç gündür hastayım vebilirsiniz, hastalar genelde gece tuhaf rüyalar görür.
Geçende çocukken gördüğüm rüyalardan birini gördüm, daha doğrusu hissettim.
O duyguyu tam tarif edemiyorum fakat bilinki insan sakin kalıyor ama içinde fırtınalar kopuyor gibi, delirecek düzeye geliyor gibi oluyorsun.
Sonra birden içini döküyorsun.

Benim gibi olan var mı? Bu duyguyu daha önce tadan, hisseden?
Veya benzeri?
Önerilere açığım, psikoloğa gitmeye meyilli değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Küçükken bende aşırı anormal rüyalar görürdüm. Böyle çok karmaşık bir labirentteymişim gibi. Uyanmak isterdim bunalırdım bir türlü bitmezdi rüya. İnsanın çevresi, düşündükleri ve dertleri çok etkiliyor rüyalarını. Bazen yalnızlık, bazen kalabalıkta durgunluk. Çok karmaşık oluyor. Uzun zamandır görmüyorum öyle rüyalar ama daha saçma ve garip şeyler görüyorum böyle kalkınca insanı üzüyor bunaltıyor moralinizi alıyor. Dediğim gibi arkadaş ortamınız veya aileniz etki ediyor olabilir. Eğer hayatınızla bir şekilde bağdaştırabiliyorsanız kendinizi, çevrenizi, günlük olaylarınızı değiştirin.

Abartmayın hocam öyle bişey değil.

Online Terapinin Faydaları Nelerdir?

“Terapiye başlamak için doğru zamanı bekliyorum.”

Pek çok insandan sıkça duyduğumuz bir cümle. Sizin için en doğru an “şu an.”

Modern çağda her şeyi öylesine hızlı yaşıyoruz ki kendimiz için zaman yaratmak gittikçe zorlaşıyor. Ertelediğimiz her dakika kendimizden çalıyoruz.

Terappin ile harekete geçmenin tam vakti! Online terapinin faydaları ile tanışın.

ABD ve Avrupa başta olmak üzere bir çok ülkede uzun yıllardır sürdürülen online terapi çalışmaları Covid-19 salgınıyla birlikte ülkemizde de yaygınlaşmaya başladı.

Zaman ve mekan sınırlarını aşan online terapi yönteminin avantajlarını ve dezavantajlarını sizin için listeledik!

Online terapi almak istiyorsanız:
Terappin Online Psikolog Terapi Uygulaması

Anlatamadım, çevrede hızlı saçmalıklar olmuyor. Sadece birdenbire hızlı olan şeylerden korkmaya başlıyorum. Örneğin hızlı birden patlayan bir müzik.

Bende de ona benzer bir şey vardı çocukken başıma gelmişti birden ateşim çıkıyor ve etrafımda ki her şey bana çok hızlı geliyor bende kendi mi çok hızlı ama çok gergin hissediyorum.

Geri
Yukarı