Tuhaf bir tesadüf

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar biraz önce çok tuhaf gelen bir durum yaşadım. Yaklaşık 3 hafta konuştuğum bir kız vardi. Numarasını almıştım ordan konuşuyorduk, telefon üzerinden baya kavga ettik barıştık son kavgada daha da yazmamaya başladı. Instagram adresini baya uğraştım bulamadım. Bugün dedim bos ver sildim numarayı. Sonra birden aklıma liseden bir arkadaşım geldi. Dedim şunu Instagram dan aratayim (erkek). Arkadaşımı bulamadım ama bir baktım konuştuğum kız soy ismi arkadaşımla ayni onun Instagram adresi :) Ya çok benziyor yada tesadüfen onun adresini buldum. Benim yan hesaptan istek attım baya da bir takipçisi varmış bakalım kabul edecek mi.

Kızın adını soyadını biliyor musun? Belki bulunabilir.
Adını biliyorum baya bir uğraştım bulamadım, belki de kendi ismini söylemedi. Ama numarası kesin olarak kendine ait. Soy ismi hakkında hiçbir fikrim yok.
Gaza geldim kiza bayağı yazdim dedim zaten bu saatten sonra kaybedecek neyim var :) Kiz görüldü attikca ben yazdım dedim ya sil ya cevap ver yoluma gideyim. Engeli yedim rahatladım :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı