Tulpar T5 v21.7 vs ROG Zephyrus G15

Bütçe
30000

Kerem Çevik

Kilopat
Daha fazla  
Monster 2. el ve 25-26k gibi bir fiyata alacağım ASUS Zephyrus 29k TL şu an sizce hangisini almalıyım kütüphaneye ders çalışmaya giderken vs yanımda götürmeyi planlıyorum ve arada oyun oynuyorum seneye üniversiteye geçeceğim mezun senemdeyim.
Monsterında kasası bayağı hafif ve ince gibi geldi ve özellikleri daha iyi ama Monster'dan çekiniyorum biraz fan sesi vs kütüphaneye götürceğim için. Sizce hangisi daha mantıklı?

Fan sesini yüksek güç gerektiren bir iş yapmıyorken dert etmene gerek yok. Sıfır mı ASUS ben sıfırı tercih ederdim açıkçası.

Fan sesini yüksek güç gerektiren bir iş yapmıyorken dert etmene gerek yok. Sıfır mı ASUS ben sıfırı tercih ederdim açıkçası.

Evet ASUS'u sıfır alacağım ikinci elden yana bir sıkıntım yok ASUS'un malzeme kalitesi vs daha hoş gibi duruyor o yüzden arada kaldım düz evde direkt kullancak olsam Monster'ı alırım ama ROG çok hoş duruyor.

Dediğim gibi özellikle pil ömrüne önem veriyorsaniz zeyphrusu seçin zaten,21.7 pek pil ömrü sunmaz. Fakat onun dışında zeyphrus yerine alınabilir.

Geri
Yukarı