Tulpar T5 v23.3.2 15, 6" alınır mı?

Shacola

Hectopat
Merhaba bu modeli almayı düşünüyorum. Üniversite için ve genel olarak Unreal Engine, Unity, Blender gibi uygulamalarda kullanacağım. RAM'i falan da 32 olduğu için sonradan yükseltmeye gerek kalmaz diye düşünüyorum. Soğutma konusunda birkaç yerde macun değiştirin tarzında yorumlar okudum ama açılınca garantisi gidiyor mu gitmiyor mu onun hakkında bir bilgim yok. Sizce alınır mı bu model? Tulpar T5 V23.3.2 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook

Bir de bu laptopun sadece işlemcisi farklı olan hali var buna çıkmaya değer mi? Tulpar T5 V23.2.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu attıklarınızda 39 bin tl olanın taksit seçenekleri bana uymuyor çok vade farkı koyuyor. Diğerinin de rami ve depolaması az geldi açıkçası. Bu benim attıklarımda vade farksız 6ya kadar bölebiliyorum da o benim için çok önemli. Bu benim attıklarım arasında 2.5 bin tl verip i5den i7ye geçmek mantıklı mı peki sizce?

Hocam bu attıklarınızda 39 bin TL olanın taksit seçenekleri bana uymuyor çok vade farkı koyuyor. Diğerinin de RAM'i ve depolaması az geldi açıkçası. Bu benim attıklarımda vade farksız 6ya kadar bölebiliyorum da o benim için çok önemli. Bu benim attıklarım arasında 2.5 bin TL verip i5'ten i7ye geçmek mantıklı mı peki sizce?

Mantıklıdır. Hatırladığım kadarıyla HP Victus'un 2 tane M.2 SSD slotu var.
2. SSD alınırsa ki önerim bu olur: XPG Gammix S70 Blade AGAMMIXS70B-1T-CS PCI-Express 4.0 1 TB M.2 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe kafanız aşırı rahat olur.
Gene de teyit etmek için HP'nin sitesindeki canlı destek hattına sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı