Tulpar T7 25.1.1 laptopun 32 GB RAM'li versiyonu alınmalı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba;
Bende şu an Tulpar T7 25.1.1 modeli mevcut.
32 GB RAM Windows 11 Home ve RTX3060 Max-P ekran kartlı olan modeli var, ayrıca ekran 240 Hz IPS.
Görüşleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir model ama T7 25.1.2 al 32 GB RAM çok da gerekli değil 16 GB RAM zaten her şeyi yapar kullanım alanın ne onu söylersen daha rahat cevap verebilirim.

@muhammedqqw bugün 32 GB alabilecek durumdayken tek kanal 16 GB alıp, birkaç ay sonra eklemenin ne anlamı var? Birkaç ay sonra alması gerekecekse bugün alsa olmuyor mu?

Bütçen müsaitse, oyun dışında yüksek RAM isteyen programlar ile de uğraşıyorsan 32 GB alınabilir.

@muhammedqqw bugün 32 GB alabilecek durumdayken tek kanal 16 GB alıp, birkaç ay sonra eklemenin ne anlamı var? Birkaç ay sonra alması gerekecekse bugün alsa olmuyor mu?

Bütçen müsaitse, oyun dışında yüksek RAM isteyen programlar ile de uğraşıyorsan 32 GB alınabilir.

Tek 16 iş görür ancak içine sinmezse diye dedim ileride 32 yaparım düşüncesi de olabilir.

Sorunuzu anlayamadım. v25.1.1 modeli mevcut demişsiniz alınmalı mı diye sormuşsunuz?
Yok bu cihazı aldım doğrumu yaptım yanlış mı öğrenmekti amacım, siz değerli dostların fikrini almaktı maksat ileriye dönük ne kadar idare eder tecrübelerinize dayanarak bilgi almak istedim

16 GB RAM'i 1080P'de en çok zorlayan oyun şimdilik Warzone. Limitlere yaklaştırıyor sahiden. Onun dışında gelecekte çıkacak oyunlarda yavaş yavaş 16 GB'ın yetmemeye başladığını görebiliriz. Oyun harici video işleme gibi konularla ilgileniyorsan 32 GB çok daha iyi tercih. İş tarafında 128 GB'ın bile yetersiz geldiği durumlar oluyor tabii. Ne ile uğraştığınla alakalı biraz da.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı