Tulpar T7 V19.3 için Soğutma ve HDD Önerisi

Turin

Decapat
Öncelikle merhabalar, Tulpar T7 V19.3 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook alacağım bilgisayar modeli bu ve laptop için 1 TB HDD ve soğutma almak istiyorum. HDD için almayı düşündüğüm ürün şu: Seagate Barracuda 1tb 2,5" 5400rpm 128mb St1000lm048 - n11.com

Başka sitelerde de övülen bir ürün. Bu üründe herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım üstteki laptopa takarken? 2.5 laptop için uyumlu diye biliyorum veya sizin daha düşük fiyatlara önereceğiniz HDD var mı? Daha düşük fiyata da öneriniz olursa açığım tabii ki :) Ve soğutucu olarak da bütçem 100-120 TL falan diyebilirim. Baktığım başka konularda da fanın laptopa etki etmesi için alttan hava alması gerektiğinden bahsedilmiş. Bu bütçeye üstte attığım ürüne uyacak şekilde tavsiye verebilirseniz minnetar olurum :) Şimdiden yardımcı olacak kişilere teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD istemenizde ki sebep nedir? Neden SSD tercih etmiyorsunuz?
Soğutucu olarakta V19.1 de kullandığım ve memnun kaldığım bu ürünü tavsiye ederim

Hdd istememde ki sebep cihaz zaten 256 GB SSD içerdiği için windows ve yükleme süresi sıkıntı olan 3-4 oyun için yeter diye düşünüyorum o SSD. Dizi,film ve başka tür şeyler içinde depolama alanında sıkıntı olmasın diye HDD almayı düşünüyorum. Bu fiyat bandında 250 GB SSD'ler var hep. Bu belirttiğim HDD 2.5 diye belirtilmiş laptopa takarken sıkıntı oluşturmaz demi cahilim bu konularda :). Fan tavsiyesi için de teşekkürler. Bu fiyat bandında benzer yorumlar var hep dediğiniz fanı alacağım sanırsam.

Hdd istememde ki sebep cihaz zaten 256 GB SSD içerdiği için windows ve yükleme süresi sıkıntı olan 3-4 oyun için yeter diye düşünüyorum o SSD. Dizi,film ve başka tür şeyler içinde depolama alanında sıkıntı olmasın diye HDD almayı düşünüyorum. Bu fiyat bandında 250 GB SSD'ler var hep. Bu belirttiğim HDD 2.5 diye belirtilmiş laptopa takarken sıkıntı oluşturmaz demi cahilim bu konularda :). Fan tavsiyesi için de teşekkürler. Bu fiyat bandında benzer yorumlar var hep dediğiniz fanı alacağım sanırsam.
Uyumluluk konusunda bir sıkıntı olmaz alıp takabilirsiniz kolayca.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı