Tulpar T7 V20.2 nasıl?

Bütçe
11000
Çünkü Tulpar kullanıyorum ve gayet kaliteli. Şu ön yargıyı bırakın artık.

Evet beş para etmez sadece servisi çok kaliteli. Isınma sorunlu, kalitesiz kasa, neredeyse tüm modeller de ışık sızması. Çok zekisiniz.

Bütçe artarsa
Artmazsa

Asus ve Acer servisi olan SMS Infocomm yüzünden bu markalar alınmaz. Şayet servis değişirse düşünülebilir. Google üzerinden SMS Infocomm hakkında yorumlara bakarsanız bana hak vereceksiniz.
Cihazım servisten yeni geldi sorunu kökten çözüp 7 günde gönderdiler. SMS Infocomm yorumları kötü olsa da şahsen memnun kaldım. Bu biraz kumar gibi her serviste sorun olabilir.

Oyunlarda 70 derece. Alüminyum kasa. Sızma yok. Kullanın ve görün. Kullanmadan kullanan kişiye laf ediyorsunuz.
Alüminyum kasa değil, plastik kasa, sızma şans işidir. Tulparların malzeme kaltesi kötü bunu kabul edin, son seçimlerden olmalı Monster.

Cihazım servisten yeni geldi sorunu kökten çözüp 7 günde gönderdiler. SMS ınfocomm yorumları kötü olsa da şahsen memnun kaldım. Bu biraz kumar gibi her serviste sorun olabilir.

Kumar kısmını bilmem ama yeni bilgisayarı yere düşürüp köşelerini kırmak, tornavida ile çizmek servislerin yapması gereken güzel ve örnek davranışlardan mı?

Kumar kısmını bilmem ama yeni bilgisayarı yere düşürüp köşelerini kırmak, tornavida ile çizmek servislerin yapması gereken güzel ve örnek davranışlardan mı?
Hocam tabii ki değil ancak sizde sorun olur a kişisinde olur ama b kişisinde olmaz. Bu a serviste de b serviste de olabilir. SMS'i savunamam ne benim ne babamın malı. Ben memnun kalmıştım ve bunu belirttim.

Oyunlarda 70 derece. Alüminyum kasa. Sızma yok. Kullanın ve görün. Kullanmadan kullanan kişiye laf ediyorsunuz.

Ne? Aluminyum kasa değil. Sen kullanmıyorsun belli. İyi fanboyluklar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı